Автор Тема: Постоянен проблем след актуализация на кубунту 12.04  (Прочетена 494 пъти)

fox_mulder

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Здравейте имам следния проблем:инсталирах кубунту 12.04 нагласих всичко като софтуер и драйвери,използвах го някаде около 6 месеца без никави проблеми ако имаше актуализация я инсталирах и нямаше никакви проблеми.Докато един слънчев ден ми показа известие че има доста нови актуалиации и нормално си ги инсталирах ,изписа ми нещо "mark upgrades' (и преди се е случвало да го изпише)и някакъв списък-ок-ок и не ми искаше рестарт, компа ми трябваше около час още нямаше никави проблеми изгасих го,но на другата сутрин зарежда си стартовия еран на кубунту и дотам черен екран.Пробвах доста варянти да го подкарам но не успях ,наложи се до го инсталирам наново всичкото ми инфо на харда отиде по дяволите ,инсталирах наново 12.04 нагласих всичко както преди и след 3 седмици отново изненада черен екран(пак си актуализирах редовно).Този път пробвах да изтрия кеша ,да поправи повредени дялове през 'recovery' в терминала писах команди от убунту wiki не се получи сега дисрото е на около седмица и незна някаъв бекъп ли да направя или...?незнам откъде издва  проблема? Ако може някой да даде съвети ,че вече ако пак се случи незнам дали няма да се ориентирам към друго дистро
(инфо за лаптопа амд мобилити радеон 4250хд,амд в160 2.4гхц)
Активен