Автор Тема: Не мога да се логна във форума  (Прочетена 13880 пъти)

kras1

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 11
    • Профил
Някой който е наясно да обясни:
Логвам се в сайта http://www.linux-bg.org/ без проблем, а във форума ми дава, че няма такъв потребител или грешна парола. Когато поискам да ми прати паролата(или нова парола...) по мейл ми казва че няма такъв имейл? А мейла си е този проверих го в сайта. Не съм се логвал доста време във форума, да не съм пропуснал нещо?
Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: Не мога да се логна във форума
« Отговор #1 -: Nov 09, 2013, 08:22 »
Сайтът и форумът са отделни системи и не ползват едни и същи потребители/пароли. Може да имаш регистрация за форума, а за сайта - не. Като се опитваш да си смениш паролата за форума, да не би да тръгваш от Забравена парола от сайта?
« Последна редакция: Nov 09, 2013, 08:24 от laskov »
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

kras1

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 11
    • Профил
Re: Не мога да се логна във форума
« Отговор #2 -: Nov 10, 2013, 07:36 »
Винаги съм влизал с едно и също име и в сайта и във форума(знам, че са две отделни системи).
А относно паролата, когато се опитвам да я възстановя и си пиша имейла ми казва, че няма потребител с такъв имейл и отдолу на това пише
Цитат
Powered by SMF 2.0 Beta 4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Theme by DzinerStudio
Създадена за 0.086 сек с 9 заявки.
  ,така че това се случва от системата на форума.
Активен

ProFan

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: Не мога да се логна във форума
« Отговор #3 -: Nov 10, 2013, 10:10 »
Имам същият проблем. Логвам се само във форума. От известно време не мога да се логна. При опит за ресет на паролата ми дава че няма такъв мейл.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Не мога да се логна във форума
« Отговор #4 -: Nov 10, 2013, 10:23 »
Kras1, изглежда лятото е имало атака срещу ЛЗБ. И тогава очевидно се е взело решение, всички потребители да се блокират до смяна на паролата. Адреса, който си дал във форума, очевидно е друг. Може и вече да го нямаш.

Сега варианта ти е да се свържеш с Мара или Нетер да ти нашляпат някаква служебна паролка на старата регистрация, която после да си смениш.

Про фен, твоят случай изглежда е обратният. Доколкото разбирам, не са пипали по коритото. Защото там си влизам със старата парола и не ме е карало да я сменям. Ама и ти се свържи с модерите да видят как могат да помогнат. Доколкото знам, нямат права извън форума, но поне сигурно познават някой, който има.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

kras1

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 11
    • Профил
Re: Не мога да се логна във форума
« Отговор #5 -: Nov 10, 2013, 10:59 »
go_fire Мерси за инфото, току по писах до bop_bop_mara.
Активен