Автор Тема: СВОБОДАТА САНЧО, СВОБОДАТА....  (Прочетена 1187 пъти)

plamen_f

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1246
    • Профил
Активен

shoshon

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 497
    • Профил
Re: СВОБОДАТА САНЧО, СВОБОДАТА....
« Отговор #1 -: Sep 03, 2011, 18:51 »
Виждам, че липсва документацията на другата страна.

Мисли?
Активен

Mitaka

  • Гост
Re: СВОБОДАТА САНЧО, СВОБОДАТА....
« Отговор #2 -: Sep 03, 2011, 19:04 »
Абе на тоя камерата баш на РПГ приличаше... и както приклякаше до стената, и я слагаше на рамо, а другите се криеха зад него....
На война като на война - или ти или той.
Не е приятно да стават такива неща, но точно в тоя случай не можеш да обвиняваш тези с хеликоптера.
По-скоро журналистите са си виновни - като ги знам кви са нахални като конски мухи - с гаранция не са уведомили никой, че ще снимат в района, пък какво остава и разрешение да искат.
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: СВОБОДАТА САНЧО, СВОБОДАТА....
« Отговор #3 -: Sep 03, 2011, 20:54 »
Сега и аз да съм в хеликоптера и аз ще направя същото. Да ми се покаже някой с нещо наподобяващо на гранатомет иззад стената, ще го направя на кайма доста преди да се замисля да не би случайно да е някой репортер. Това не са улиците на Маями и хеликоптерът не е на спасителите на плажа в крайна сметка. Война е ако не друго. Сега какъв е смисъла да се харчат парите на данъкоплатците за това е съвсем друг въпрос. Наскоро бях гледал една равносметка...след 9/11 на територията на САЩ няма нито един случай ислямски терорист да взриви бомба досега....на цената на трилиони долари хвърлени в борбата с тероризма. Излизаше 60 и нещо милиона долара на човек сметката. Сега можеш да нямаш здравни осигуровки, можеш да си бездомен, можеш да нямаш какво да ядеш, държавата е решила да си играе на социализъм....и да изхарчи 60 милиона за теб, за да се чувстваш спокоен че няма някоя бургия да те взриви докато пазаруваш в супермаркета.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon