Автор Тема: Геймърски компютър без монитор до около 2100 лв  (Прочетена 11766 пъти)

pennywise

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Ама моля ви се не се излгайте тук като кифладжии, вижте му профила и мненията на въпросния спамър. Първото му е пак за питане за лаптоп пак същия лайнян магазин.

Даже не можете да схванете иронията в предния ми пост и защо пиша, че са измамници. Само мозъчни донори ли са останали във форума?

Активен

geroy

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 198
  • Distribution: Windows, NetBSD, Devuan
    • Профил
    • WWW
Тоя сайт дето си го дал е пълен само с боклучави компютри и не препоръчвам на никого да си купува от там каквото и да било....
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6137
    • Профил
Отворих им сайта на тез. Луди са. Приятелче си взе скоро за 900 евро лаптоп с i7 с 16 рам, ссд-то, хдд-то и Нвидия пак някоя от последните беше.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

lunarvalley

  • Гост
Цитат
Отворих им сайта на тез. Луди са. Приятелче си взе скоро за 900 евро лаптоп с i7 с 16 рам, ссд-то, хдд-то и Нвидия пак някоя от последните беше.

въх. от дека тфа?
Активен

lunarvalley

  • Гост
оф, то било евро... ама съм тъп...
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6137
    • Профил
Сигурно им се връзва някой от време на време, щом държат сайта. Макар че, да държиш такова нещо не е като да държиш склад, магазин или нещо подобно, а и да плащаш заплати на толкова хора.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

vektorman

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 206
    • Профил
Спам не спам, и аз да се похваля - моите компютри си ги копувам оттука:
Гаранция Франция. Момчетата са много коректни, говорят няколко езика, само трябва да внимаваш да не те измамят или някой после да не си го познае, примерно като ти дойде в къщи на гости или като се похвалиш във фейса че се получава неловко. Иначе най-големите промоции са към обед, когато продавачите вече много ожадняват и ако не са продали нищо до момента, им пада пердето и цената пада драстично и заедно с компютъра може да получиш като комплименти грамофонни плочи, вилици, ордени и значки, даже томове от съветска енциклопедия.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6137
    • Профил
Ако ми трябва нещо високопроизводително - ново - направо отивам в магазина. Само дето там "консултантите" не могат да ти кажат нищо съществено, ако ги питаш повечко. Та ровя в нета предварително. Ако ми трябва нещо за тривиални задачи, има едни от които купувам машини втора ръка. И преди съм работил с тях и са печени. Случи се, че ги тествах не по мое желание и добре се справиха. Занесох нещо за ремонт и мис е обадиха след един ден да си го взема обратно. В отговор на моя молба, че ми трябва бързо. Както си и беше.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
za canon bjc 2100
Настройка на хардуер
indianeca 0 2163 Последна публикация Mar 10, 2003, 18:41
от indianeca
Warzone 2100
Общ форум
BOT_ev 0 1804 Последна публикация Dec 04, 2007, 23:59
от BOT_ev