Автор Тема: 14.01.2009! Събуди се, от Теб зависи! Ела и защити СЕБЕ си!!!  (Прочетена 26966 пъти)

programings

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 221
  • Distribution: Arch Linux, BunsenLabs Linux, FreeBSD
  • Window Manager: XFCE, MATE, Openbox
    • Профил
Провала им освен (неочаквания от мен, защото явно не съм запознат) Русе е и Плевен.

И Добрич. Макар да се прочухме със суджуците си, тук ще продължим да сме свободни от ГЕРБ след балотажа (изходът от който е почти ясен).

Сегашният кмет Йордан Йорданов (ДБГ) събра 41.22% срещу 29.46% на дамата от ГЕРБ, която никой в града не познава.

Наистина с ръка на сърцето мога да кажа, че човекът си заслужи победата - изгради водния цикъл в целия град, съвсем експедитивно и без излишни затруднения в придвижването в градската среда, като това сложи край на режима на водата - нещо, което нито един кмет на ГЕРБ не направи за толкова години, по простата причина, че те не обичат нещата, които остават, защото са трудни. Обичат шемета и блясъка на нискокачественото строителство преди избори, като например центъра на града, който ремонтираха с португалски плочки. След две зими, резултатът може да бъде видян тук. Няма лентички за рязане при водния цикъл, уви.

За плочките на центъра бяха дадени на прокуратурата, която е ясно, че не свърши нищо.
« Последна редакция: Oct 28, 2019, 13:06 от programings »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Да историята с Живко Мартинов беше отвратителна и със силна смрад на мафиотско-мутренски изстъпления. За съжаление не е приключила и до днес, а си продължава с нестихваща динамика.

Честито!

п.п. Наистина снощи забравих да следя за резултатите във вашия град.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear