Автор Тема: Юбилей linux-bg.org кога и къде  (Прочетена 16595 пъти)

slaff

  • Administrator
  • Участници
  • *****
  • Публикации: 11
    • Профил
Re: Юбилей linux-bg.org кога и къде
« Отговор #15 -: Oct 06, 2019, 15:06 »
Започна гласуването за лекции на OpenFest 2019. Ако имате желание гласувайте за "20-години Linux-BG.org" за да обменим малко спомени, че и моите са избледняли нещо. Лекцията "20 години Linux-BG.org" се намерите в секцията "Social" в долната част на страницата.
Страницата за гласуване се намира на адрес: https://vote.openfest.org/
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Юбилей linux-bg.org кога и къде
« Отговор #16 -: Oct 06, 2019, 15:27 »
Това чудо се оказа, че е правено с js. Все пак се насилих и гласувах. Имах лек етичен проблем, защото шанса да имам финансова възможност да се замъкна до столицата е отрицателен. Успокоявам се с това, че съм се запознавал с Мирчо на друго събитие и ми е нещо като градски.

Сега като си помисля, никога не съм ходил на OF. И определено съм човека, дето ги е хранил най-много. През годините не съм можел да им простя много неща, като Лорд Бад да изнесе цяла лекция, в която да се подиграва на Столман или човек като Кроснов да обяснява, какво е свободен софтуер. А през 2011-та ги нахраних в новините, че не могат да броят и празнуват юбилея си година по-рано.

Сега тия неща ги отнасям към буйната кръв. Не е трябвало да ги съдя.

От трета страна би било голяма гавра да не приемат лекция посветена на ЛЗБ, нищо, че преди е имало няколко други. Тук е мястото, където се пазят най-старите спомени за фестивала и когато правеха ретроспекция на петнадесетата си година, използваха и тях. Макар, че бяха леко гръмнати и не можеха да обяснят на себе си, какво гледат.

В организацията все още е татко Крокодил и предполагам, че той също ще се застъпи.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear