Автор Тема: Разно извънтемие  (Прочетена 16902 пъти)

go_fire

• Global Moderator
  • Напреднали
  • Публикации: 6500
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #420 -: Jul 13, 2021, 21:48 »
Може би не съм аз човека да защитава Генов. Това е защото той е убеден русофоб. А аз освен русофил съм и американофил, и германофил. Ако ти е интересно, ще ти обясня как е възможно. Но не ти го препоръчвам. Това значи „стена от текст“.

Но все пак той беше част от „протестна мрежа“. Това е едно от най-честните организации съществували изобщо у нас. И му личи, че е искрен. Нищо, че не одобрявам почти всички негови мнения.

Определението „соросоид“ за мен не е обида. Работата е там, че Сорос взима идеята за „отворено общество“ от Карл Попър. А Попър е един от идеолозите на либертаризма. А аз се имам за либерал. Може да не одобрявам Сорос, защото е нищо различно от търгаш-спекулант. Може да не харесвам либерализъм насила, защото това не е либертаризъм. Но няма как да приема „соросоид“ за обида.
« Последна редакция: Jul 13, 2021, 21:51 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

remotexx

• Напреднали
  • Публикации: 1251
    • Профил
« Отговор #421 -: Jul 14, 2021, 08:14 »
А по въпроса за циганетата, аз предлагам вместо един северо-македонец да пращаме там циганета.
Ми така де нали космоса им е приоритет на новото НДСВ (Национално Движение Славчо Велики)

ем така няма а станат скоро (5 мил), ем .. на луната да си крад../преразпределят там на воля кой каквото докопа.

П.П. Явно вече никой не оспорва "Стамбулската"... имаме си вече и трети пол
Българин и българка заедно със северномакедонец в Космоса

...аз само не разбрах, сев.Македоня ли ще стане аманаийсти щат на БГто или БГ-то ще се присъединин към Македонята, а "братчедите" ще задигнат един Спейс Екс у движение, че да имаме с к'во да ги пращаме там горе - а за т'ва даже и асфалт не требе (че после се ще се намери някой да те пунтира че на земята нямало 500 000 км. магистрали, а екватора бил само 40 000 км)

т.е. намекнаха (ни), че (и) тоя път ще се крадът астрономически суми...
« Последна редакция: Jul 14, 2021, 08:25 от remotexx »
Активен

spec1a

• Напреднали
  • Публикации: 1675
    • Профил
« Отговор #422 -: Jul 14, 2021, 08:24 »
   Този Асен Генов е толкова протестър,колкото и,примерно, ... Иво Инджев.
И 2-мата са русофоби; последният е бивш седераст и пеещ химни за Иван Костов и
за други представители на висшата седерастия.
   А е и любимец на някои пишещи в нашия форум (да не споменавам имена) ...
Активен

remotexx

• Напреднали
  • Публикации: 1251
    • Профил
« Отговор #423 -: Jul 14, 2021, 08:39 »
а старите кучета - живи да ги ожалиш...

Изкопано от мрежата по повод самоожалването на БУЦИ дет го викат в четвъртък в Н-то РУ на МВР-София на разпит по казуса “Разфасоване”. Има и още десетки унищожителни коментари. Аз си избрах долния.
“”Може да ме задържат и да не изляза жив”: Борисов е извикан на разпит в полицията”
Милия, ще зачерни жена и дете в Гърция. Една голяма любов между дърт глиган и крехка плейметка ще изгори, каква футболна драма.
От наблюденията ни върху битието на плеймейтникте се вижда, че те никога не страдат прекалено дълго за загубата, някои дори идват на погребението с новия си приятел, не чакат съпругът им да изстине.
Активен