Автор Тема: Кой пали колите?!?  (Прочетена 4099 пъти)

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Кой пали колите?!?
« -: Dec 17, 2011, 14:18 »
Кой пали колите? Първоначално мислех че виновни са са застрахователите, които пращат подпалвачите да ти изгорят колата когато изтече застраховката. Обаче се оказа, че палят и застраховани коли. Тогава реших че вероятно две застрахователни компании си правят сечено една на друга както в добрите стари времена. Ама и това издиша. Ако беше така нямаше да пропуснат да бутнат на някоя медия да спомене при коя компания са застраховани изгорелите коли. Така ефектът щеше да е максимално успешен. След това реших че БСП палят колите. Последното защото Станишев като ги хвана на Бузлуджа последния път им обясни да хващат гората. Само че гората я изсякоха и мандри няма много. От друга страна пенсионерите не ги виждам като подпалвачи, а младите социалисти не могат да си вържат връзките на обувките, какво остана да палят автомобили. Така че тази теория е нищо повече от параноидните полицейски глупости на Цветанов. Тогава реших че някаква тайна анархистка организация пали коли. Обаче като ги знам и анархистите ни какви са - и тези съмнения ми отпаднаха. Определено има някаква голяма конспирация и външна намеса!!!!

Значи реших да видя по света палят коли и след половин час проучване схванах цялата идея. За всичко това са виновни канадците!!!

Значи тъпите канадци падат на финала по хокей от Бостън, подлудяват и почват да палят коли:

http://www.csmonitor.com/World/Latest-News-Wires/2011/0616/Vancouver-riot-Cars-set-on-fire-following-Stanley-Cup-loss

В Бостън за да не останат по-назад почват да палят и те коли:

http://www.universalhub.com/2011/increasingly-brazen-arsonist-sets-four-more-cars-s

Евреите при вида на всичко това веднага осъзнават колко е яко да палиш коли и подпалват колите на палестинците:

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4161343,00.html

За наказание, скинарите в Ню Йорк подпалват колите на евреите:

http://www.theblaze.com/stories/3-cars-set-on-fire-as-more-swastikas-turn-up-in-brooklyn-looks-like-a-war-zone/

Това бързо стига до Германия, където имат традиции с еврейско-фашистките работи:

http://www.thelocal.de/national/20110816-36975.html

Само че сега там няма толкова евреи, има турци. Като чета повечето заловени за такива неща в Берлин се оказват турци. Очевидно накрая на германците им писва и решават да подпалят колите на турците:

http://www.habermonitor.com/en/haber/detay/87365/6-cars-were-set-on-fire-in-mersin

Обаче отивайки към Турция явно засичат турски студенти в Студентски Град и решават да им запалят колите. Откъдето започва кочината. Те пък палят нечии чужди коли и сега цяла София си пали колите.

Обаче като цяло съм оптимист - сега ще започне да има много смисъл за строителните предприемачи да строят закрити паркинги вместо поредното офис или жилищно блокче. То стана някакъв ад бе братче. Крайно време беше.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

AMD

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 873
  • Distribution: Calculate Linux Scratch 64 / Alt Linux Centaurus 6.0 64
  • Window Manager: Gnome 2.32/3.2 XFCE 4.8/4.10-git
  • AMD Athlon64/Sempron64 4000+Dual Core/3400+
    • Профил
Re: Кой пали колите?!?
« Отговор #1 -: Dec 18, 2011, 10:21 »
Аз бях!

Питай Бойко Борисов, той най-добре знае кой пали колите.
Активен

Господи моля те пази ме от ламерите, от хакерите и сам мога да се пазя.

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Кой пали колите?!?
« Отговор #2 -: Dec 18, 2011, 11:13 »
Аз бях!

Питай Бойко Борисов, той най-добре знае кой пали колите.

Ти свещ не можеш да запалиш бе. Къде се тириш :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Кой пали колите?!?
« Отговор #3 -: Dec 18, 2011, 12:20 »
Немците вече правят анкети на тема "защо турците ни палят колите":

http://www.topix.com/forum/world/turkey/TDKBDV7QDI0J7934M

Аз ви казвам - първата запалена кола в София някоя гадна шваба я е запалила. Обаче не са виновни и те - тъпите канадци са виновни!!!
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

petar258

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 399
  • Distribution: Ubuntu-mate 16.04, Windows 7
    • Профил
Re: Кой пали колите?!?
« Отговор #4 -: Dec 18, 2011, 12:24 »
Хаха имам няколко теории и всяка една е възможна.
Първата която ми дойде на ум е че БСП ги пали - изгубиха изборите, не можаха да касират резултатите, стачките не дадоха резултат. Така че е напълно възможно това да им е последния коз за дестабилизиране на властта.
Втората е че властта ги пали, за да поискат сами хората въвеждане на извънредни мерки. Виждаме че натам отиват доста държави.
Третата е че застрахователите ги палят, защото доста от запалените коли се оказват без застраховка.
Но който и да е, изглежда не ползва добре познатия криминален контингент за изпълнители, иначе все някой щеше да пропее. Това навежда на други идеи, но тях ги оставям на вас.
Активен

AMD

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 873
  • Distribution: Calculate Linux Scratch 64 / Alt Linux Centaurus 6.0 64
  • Window Manager: Gnome 2.32/3.2 XFCE 4.8/4.10-git
  • AMD Athlon64/Sempron64 4000+Dual Core/3400+
    • Профил
Re: Кой пали колите?!?
« Отговор #5 -: Dec 20, 2011, 22:31 »
Хаха имам няколко теории и всяка една е възможна.
Първата която ми дойде на ум е че БСП ги пали - изгубиха изборите, не можаха да касират резултатите, стачките не дадоха резултат. Така че е напълно възможно това да им е последния коз за дестабилизиране на властта.
Втората е че властта ги пали, за да поискат сами хората въвеждане на извънредни мерки. Виждаме че натам отиват доста държави.
Третата е че застрахователите ги палят, защото доста от запалените коли се оказват без застраховка.
Но който и да е, изглежда не ползва добре познатия криминален контингент за изпълнители, иначе все някой щеше да пропее. Това навежда на други идеи, но тях ги оставям на вас.

Може да са ядосани фермери или железничари.
Като стачките не помагат, огъня помага. ;D
Активен

Господи моля те пази ме от ламерите, от хакерите и сам мога да се пазя.

nov_chovek

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 536
  • Distribution: Ubuntu 8.10 по принуда
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
    • WWW
Re: Кой пали колите?!?
« Отговор #6 -: Dec 20, 2011, 23:00 »
Мен пък ми хрумна гениално SEO: някой traceroute хакер може да изтипоса сайт, който да поеме отговорността за палежите и да пусне линк в някоя медия. Гледайте сеир после :) Ще направи няколко хилядарки от Adwords :)
Активен

n00b

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1248
  • Distribution: OSX
  • Window Manager: 10.6, 10.8, 10.9
  • Live to hack, hack to live.
    • Профил
Re: Кой пали колите?!?
« Отговор #7 -: Dec 20, 2011, 23:14 »
Захари Бахаров и Юлиян Вергов стоят зад китайската банда, палеща автомобили из София

Цитат
Рекламните лица на Litex Motors Захари Бахаров и Юлиян Вергов са сред заподозрените в организирането на банда китайци, които палят коли из столицата през последните седмици, предаде жена с леопардов пеньоар, което значи, че е отговорня домакиня със скромни естетични виждания и няма защо да лъже.

http://nenovinite.com/news.php?action=view&ID=1348&pageno=1

Ето кой пали колите...
Активен

mobilio - професионални мобилни приложения

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Кой пали колите?!?
« Отговор #8 -: Dec 20, 2011, 23:37 »
Няма нужда да казвам, че тоя първия ми е много съмнителен. И в сериала ги въртеше някакви далавери. Въобще не му е чиста работата.

А може все пак да са фермерите и жепейците. Особено ако са прочели знаменития Макаренковски педагогически трактат: "протест чрез насиране".
« Последна редакция: Dec 20, 2011, 23:41 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon