Автор Тема: Принтера ми се бави много...  (Прочетена 763 пъти)

Warstomp

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 344
  • Distribution: Debian, Ubuntu
    • Профил
Не знам дали темата е за тук или за софтуер,но към въпроса.Когато дам на принтера да печчата нещо минават около 4-5 минути преди да започне да се печата.Също така когато отварям файл за OOWriter със двоен клик върху документа чакам приблизително пак толкова,докато ако отворя Writer-a и избера open се зарежда веднага.Та исках да попитам да инсталирам ли линукса на ново или една компилация на новото KDE ще ми реши проблема.Преди бях с Mandrake 9.2 ,а сега съм го update до 10.0 върху стария.Преди нямах такива проблеми обаче си инсталира принтера докато се записваше Mandrake-а още.А когато слагах 10.0 го включих след това.Има ли значение?Принтера е Epson C62.

П.С.Когато печатам с други програми като kwrite например няма проблеми?Какво да правя?
Активен

Warstomp

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 344
  • Distribution: Debian, Ubuntu
    • Профил
Принтера ми се бави много...
« Отговор #1 -: Jul 04, 2004, 12:18 »
Реших си проблема.
Значи първо си свалих новия OpenOffice 1.1.2 проверих му сумата(беше точна) и го преместих на друго място където го разархивирах и започнах да инсталирам.На едно място ми замръзва.Проверявам сумата вече не била същата.Има ли такава вероятност като местя файла от една директория в друга да се повреди?

Махнах си openoffice-a ot rpm tool-а на mandrake и после го сложих пак.Всичко върви перфектно, даже се забелязва видимо ускорение на зареждането.Ако някой има подобни проблеми може да пробва така.
Активен