Автор Тема: Ето какво НЕ трябва да се прави  (Прочетена 1129 пъти)

divak

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 830
    • Профил
Здравейте
Това нещо е по-повод отношението на повечето....посетители във форума. То е ясно че правилата са последното нещо дето се чете тук, да некажа че ако имаше как нищо нямаше да се чете, та затова реших да ви покажа нещо във тази секция, та дано него прочетете, доста е весело, ако някой не разбира какво искам да кажа поне да се посмее.
"copy/paste" :
Цитат
Ето какво НЕ трябва да се прави

I. Регистрацията
- изберете си дълъг и интересен прякор, за да се набива на очи - KAZICHENE_RULEZ, Na_MaDaTa_bRaDaTa, OBI4AM_SA6K0, 4aTg}|{uAT@...
Задължително с главни букви и числа!
- в профила си попълнете всичко възможно, така ще имате повече бутончета.
- изберете си шарен аватар, да мига и свисти. Да бъде голям колкото позволява форума.
- за подпис си сложете някаква голяма картинка - уолпейпър например!
Друг вариант е картинка относно някаква инициатива, например "Аз съм пич и пия боза, А ТИ ? ? ?", "Аз съм пич и не свалям музика от бай Вълчо, А ТИ ? ? ?", "Аз съм пич и майка ми е пич, А ТВОЙТА ? ? ?"... такива картинки можете да откриете в профилите на много хора из българските форуми, сякаш в Data.BG изборът е най-разнообразен.
- ако се сдобиете с някакъв ранг, вие сте направо полу-БОГ!

Направете си повече от една регистрация, безплатно e.

II. Началото
- трябва да имате някакъв стил на писане... "еТ0 ТаKa E go5pe HanPuMep".
- ще ви кажат да прочетете правилата на форума, но НЕ ГИ четете, за Бога!
Повечето хора правилата на държавата (Конституцията) не са чели, пък в някакво форумче ще ви карат, няма смисъл.
От друга страна те са дълги и само ще ви отегчат.
- разузнайте кои са "шефовете"... от време на време им пращайте по някое съобщение "ko prai6" и се дръжте с тях все едно сте приятели.
- задължително питайте как да станете модератор, пуснете поне една тема по въпроса.

Запомнете едно - най-важното е да имате колкото се може повече мнения/постове! (това е цифрата, която ще стои под аватара ви)

III. Теми - заглавията - използвайте предимно "POMO6T", "HEEEEELP!1!11!!11!!!!!!!", "PROBLEM"...
А ако искате да кажете/покажете нещо интересно, заглавието трябва да е така: ZADYLJITELNO ME VIJ, VIJTE TUK, VLEZ BYRZO и т.н
- пишете с латински букви и не зачитайте гадните букви като Ч, Ш, Щ... вместо тях има 4, 6, 6t... пичовете пишат така!
- старайте се да отваряте нова тема за всичко, което не знаете или се колебаете
- ако не ви отговори никой в темата до няколко минути започнете да пускате сами отговори в нея, от сорта - "aide be, nikoi li ne znae??!??!!?"
- пускайте темите си най-малко в 2 от разделите
- няма значение в кой раздел пускате темата, има назначени хора, които ги местят където трябва, не се притеснявайте.

IV. Отговори в теми
- отговорът ви да не е повече от 1 ред, максимум 3-4 думи!
В краен случай го разделете на няколко отделни отговора, хем ще увеличите цифричката на постове.
- ако някой някъде ви противоречи - напсувайте го!
Ако не директно по темите - пращайте лични съобщения.
- използвайте мнооого емотиконки, минимум по 3 от вид.
- ако някой каже нещо смешно не забравяйте да пуснете някоя емотиконка, примери - " "...
- използвайте бутоните за украсяване на текста... така де, не са сложени за украса!
- задължително използвайте думички като "pi4", "du6ko", "man", "batka"...
Иии... изрази като "aa utepa ribata brato!!" или "xaxxaxa, kurti6 mivki".
- гласувайте във всяка пусната анкета! Ако не ви се чете гласувайте за първата възможност.
След това не забравяйте да пуснете като отделен отговор в темата за какво сте гласували.
- където не сте компетентни изчакайте да отговори някой и след това напишете - "da i az taka mislq" или "ehh, izprevari me "

V. Краят
Все някой ден ще ви омръзне да пишете тук и напсувайте някой от администраторите.
Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да псувате целия форум по други такива.
Активен

Sveteca

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 27
    • Профил
Ето какво НЕ трябва да се прави
« Отговор #1 -: Mar 16, 2006, 08:46 »
Здравей,


         Дано някой да се позамисли малко,за истините които
си постнал тука.
Явно че все още в България има съобразителни и разумни човеци,които също като мен се дразнят от неграмотията не само на подрастващите,но и на като цяло на БЪЛГАРСКИЯ НАРОД,които искат без много усилия да разрешат проблемите си от каквото и да било естество.Много може още да се каже,но засега според мен  е безмислено.
По мненията,които може би ще се появят тука ще разбереме дали някои го е жегнало отвътре поне малко.

                    Със здраве Емигранта33
Активен

Никога не забравяй какъв си бил,преди да се издигнеш!!!
powered by:Red Hat & FreeBSD

GattaNegra

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 650
  • Distribution: Linux Mint DE
  • Window Manager: XFCE
    • Профил
Ето какво НЕ трябва да се прави
« Отговор #2 -: Mar 17, 2006, 16:44 »
~*~*~*~
"...I enjoy flameing
I live spreading spam
It is not me to blame,
what is that MAN ?
"USER" - that is my name..."
~*~*~*~
Не мисля че някой изобщо е бил по-различен в началото. Стегнете се ! Когато човек не мисли рискува да се сдобие с доста врагове. По-късно когато започне да мисли по-умните от тях стават негови приятели, по-заетите и по-глупавите продължават да  имат лошо отношение.
Но когато някой е откровено прост и неграмотен да не знае даже какво му означава ник-а, и когато никога не си е задал поне веднъж въпросите "Самочувствието ми оправдано ли е или съм въздух под налягане" и "Какво съм постигнал АЗ и какво са постигнали ДРУГИТЕ до този момент" няма шанс последният да мисли много по темите по които пише/пита.
Аз такива :
" Abe pi4oe, ae mi kaete kfo e tfa chudo " distro" i ot kae da si zema $erien noer za nekoq ot tia chafki..."
даже не ги четa, не че и аз не съм била такава, ама точно че не са ме чели ме е накарало да чета правилата и да мисля.
За какво им обръщате внимание ?
Активен

Мразя Gnome 3!!!