Автор Тема: Ужасните бисквитки  (Прочетена 2472 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Ужасните бисквитки
« -: Nov 21, 2009, 17:33 »
Не мога да разбера само аз ли съм забелязал това. Но поне, от месеци съм потърпевш. По някое време, не знам кога, но тук станаха непоносими бисквитките. Не съм проверявал но сигурно са настроени да се унищожават на няколко секунди е*ати. Не е възможно дори да не съм затварял прозореца и да не ме разпознава. Още по-голям ужас. Почвам да чета тема, тръгвам да отговарям и докато пиша отговора, загубвам бисквитката. И това ми се случва поне веднъж седмично. Твърде вероятно е вината за подобна идиотщина да е в някой недоучил студент, по-скоро ученик от Simple Machines, които да е сторил това безумие, но е редно да се поправи. И най-добре е изобщо да бъде премахнат живота на бисквитките. Че то има теми с по сто отговора, докато ги чете човек и евентуално потърси инфо, за да помогне, може час да мине мамка му.

Надявам се някой отговорен фактор тук да се намеси и оправи нещата.

Благодаря за вниманието!
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Ужасните бисквитки
« Отговор #1 -: Nov 21, 2009, 17:44 »
Аз съм на линия по 18 часа във форума и нямам този проблем.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

staco

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 72
  • Distribution: Ubuntu, Debian
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: Ужасните бисквитки
« Отговор #2 -: Nov 21, 2009, 18:03 »
Не мога да разбера само аз ли съм забелязал това. Но поне, от месеци съм потърпевш. По някое време, не знам кога, но тук станаха непоносими бисквитките. Не съм проверявал но сигурно са настроени да се унищожават на няколко секунди е*ати. Не е възможно дори да не съм затварял прозореца и да не ме разпознава. Още по-голям ужас. Почвам да чета тема, тръгвам да отговарям и докато пиша отговора, загубвам бисквитката. И това ми се случва поне веднъж седмично. Твърде вероятно е вината за подобна идиотщина да е в някой недоучил студент, по-скоро ученик от Simple Machines, които да е сторил това безумие, но е редно да се поправи. И най-добре е изобщо да бъде премахнат живота на бисквитките. Че то има теми с по сто отговора, докато ги чете човек и евентуално потърси инфо, за да помогне, може час да мине мамка му.

Надявам се някой отговорен фактор тук да се намеси и оправи нещата.

Благодаря за вниманието!

Цъкни на бутона "логин" или "вход" както беше от табовете, т.е. не ползвай готовата форма горе в header-a на форума.
Даваш да те запомни и воала ! ;)
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Ужасните бисквитки
« Отговор #3 -: Nov 21, 2009, 18:51 »
Здравейте колеги. И при мен си е OK. Винаги ми запомня всичко. И аз стоя доста време през деня от офиса ми, а вечерта от вкъщи. Излизам от форума ДИРЕКТНО, а не с ИЗХОД-а, и после като влизам отново, съм готов логнат (мързелешката).

Поздрави на всички.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

staco

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 72
  • Distribution: Ubuntu, Debian
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: Ужасните бисквитки
« Отговор #4 -: Nov 21, 2009, 19:06 »
Така единствено ми е ставало, когато съм влизал от готовата форма за логин, а не от самата страница.
Иначе си седа логнат от седмици наред
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Ужасните бисквитки
« Отговор #5 -: Nov 21, 2009, 19:46 »
Ами явно сте прави. Аз винаги влизам "от горе", защото четеца ми има запомнена паролата и директно с ctrl и enter я вкарва вместо мен. Трябва да пробвам по другия начин, но все пак е дразнещо.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear