Свързани събития

  • ФМИ Linux Install Fest: May 30, 2010

Автор Тема: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София  (Прочетена 15634 пъти)

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #15 -: May 31, 2010, 08:31 »
Много яко беше ;) :) :) ;)
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

bop_bop_mara

  • Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #16 -: May 31, 2010, 09:04 »
Айде сега, след като успях малко да поспя, да кажа моята равносметка :)

Инсталациите и поправените проблеми не бяха много на брой (сравняваме и с предишни пъти), но пък си имаше 2-3 доста заплетени ситуации и 1 особено магическо изпълнение с един ntfs дял :)

Въпреки това обстановката беше особено оживена и поради по-малкият брой проблеми работата беше в по-разширени групички, като цяло нямаше хора, които да стоят и да тъпеят, което всъщност е най-важното :) По едно време даже пуснахме формулата на прожектора, за да не губим публиката по излишни причини. Разбира се, накрая отидохме да полеем събитието така както дъждът беше полял някои от нас преди това :)

Що се отнася до състава, няма място за оплакване. Бяхме МНОГО, чак още не мога да повярвам, че толкова хора искаха да дойдат на нашето скромно събитие :) Страхотно беше да се запозаем лично с други съфорумци и с някои нови хора, цялото насторение беше много весело, приповдигнато и приятелско. И, представете си, не сме успяли да се скараме или да се сбием, противно на форумната логика ;)

И така, сега идва най-хубавата част - благодарностите :) БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ за това, че ви има и че имахте ентусиазма да дойдете и да направите факт това събитие! Ако останем без хора като вас, няма да има инстал фест, няма да има никакви фестове и Линукс събирания. Благодаря ви за помощта, за усилията, за чудесната компания, за фотографското майсторство! Вие направихте така, че, въпреки по-малкия брой инсталации и поправки, това издание на феста да бъде едно голямо крачище напред! Сега, повече от всякога, сме убедени, че това, което правим всички заедно е правилно, смислено и важно и че то трябва да продължава! Благодаря ви, че дойдохте, при това някои хора дойдоха чак от Пловдив, Видин, Варна, някои пътуваха на автостоп, някои вървяха пеша през половин София, всички вие сте страхотни и се надявам вашите по-малки или по-големи жертви в името на събитието да са си стрували! Хиляди пъти БЛАГОДАРЯ!!! [_]3 [_]3 [_]3

ПС. Айде сега качвайте снимките (ама в публични места, не в лицеви книги) и давайте линкове :)

ПС2. Даам, червенобрад гологан не се губи... [_]3
Активен

luda_glawa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 652
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #17 -: May 31, 2010, 09:23 »
... ПС. Айде сега качвайте снимките (ама в публични места, не в лицеви книги) и давайте линкове :) ...

То да качим компроматите ... колко му е. Ама да не се оплаквате после :D Две снимки направих ... , но съвета ми е да не настоявате да ги пусна  ;)
Активен

С Уважение:

Luda Glawa ;-)

bop_bop_mara

  • Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #18 -: May 31, 2010, 09:26 »
... ПС. Айде сега качвайте снимките (ама в публични места, не в лицеви книги) и давайте линкове :) ...

То да качим компроматите ... колко му е. Ама да не се оплаквате после :D Две снимки направих ... , но съвета ми е да не настоявате да ги пусна  ;)
Айде, айде, компроматите на ЛС ни ги давай :)
Активен

task_struct

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 576
  • Distribution: Kubuntu 14.04
  • Window Manager: KDE 4.13
    • Профил
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #19 -: May 31, 2010, 09:44 »
Наистина много добре се получи  :)  :)  :)

@luda_glawa, на мен не ми пречи, ако съм на тях :) Пускай ги :)
Активен

"Minds are like parachutes. They only function when they are open." - James Dewar

irc.freenode.net  / #linux-bg

tyuio

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 145
    • Профил
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #20 -: May 31, 2010, 13:24 »
А вие във Варна да се стегнете и да си организирате такъв и при вас а не да ми се жалвате виждате ли8 колко било различно и трудно във вашия университет.
Айде аз за голям фест във Видин не обящавам тази година ама нещо от сорта ще скалъпя.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #21 -: May 31, 2010, 14:13 »
А аз ще помагам. Добре дошъл "невъзращенецо"!

Относно компроматите, някой хора се възпротивиха. Например на една Нетер навива мрежов кабел и каза, че ще му развалим имиджа пред шефа, ако го види да прави нещо хардуерно ;) Иначе днес ще качим, колко му е, само да си припомня скриптинга на имажето мажик (цонверт по-точно) ;)

Не трябва да забравяме да споменем най-колоритния участник с кодово наименование Червото! Аз няма да издам повече, който е бил се сеща ;)

Сега мисля е редно всички ние да благодарим на Марчето и възлюбеният й Дидо за огромния положен труд и перфектният организационен талант, всички изявени форумни тролове да ни събере на едно място ;)

Само ми се измъкна и не даде интервю, заради проливния дъжд, ама следващия път ще я хвана.

Не мога и аз да не изразя огромната си радост от срещата с толкова много луди фенове, което оправдава ходенето пеш, ако ще и до летище София!

А и една забавна случка. Гейт днес докато си пътувах за Видин видях един образ, който е досущ като теб. Да знаеш, че имаш брат-близнак във Видин. Питай баща си де е ходил войник на младини ;) Не сериозно. Видях го много късно във влака, вече почти бяхме стигнали, но приликата беше толкова поразителна, че ако не знаех, че си от Русе, щях да се закълна, че си ти.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #22 -: May 31, 2010, 14:52 »
Тоя може и да го познавам. Кумът ми е от Видин и съм ходил много пъти там. Покрай толкова много пиене, не само свои двойници съм виждал, ами и доста по-страшни неща..
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #23 -: May 31, 2010, 16:23 »
... ПС. Айде сега качвайте снимките (ама в публични места, не в лицеви книги) и давайте линкове :) ...

То да качим компроматите ... колко му е. Ама да не се оплаквате после :D Две снимки направих ... , но съвета ми е да не настоявате да ги пусна  ;)

Марче компроматите са ужасни - нещо от рода едно симпатично момченце с дълга коса пред едно такова...с лого на прозорец и някаква странна цифра отпред :D :D :D
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

bop_bop_mara

  • Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #24 -: May 31, 2010, 16:46 »
Сега мисля е редно всички ние да благодарим на Марчето и възлюбеният й Дидо за огромния положен труд и перфектният организационен талант, всички изявени форумни тролове да ни събере на едно място ;)
Добави и Искрен към екипа на организаторите, той също имаше съществена роля за уреждането на някои неща, особено след като мен ме мързи да стигнем от Студентски до ФМИ :) И благодаря от името на всички.  [_]3

Само ми се измъкна и не даде интервю, заради проливния дъжд, ама следващия път ще я хвана.
Пак ли ще ме интервюирате, много ми става ;) [_]3

Марче компроматите са ужасни - нещо от рода едно симпатично момченце с дълга коса пред едно такова...с лого на прозорец и някаква странна цифра отпред :D :D :D
Аз за тебе такива по-страшни компромати от тоя знам.... ::) [_]3

ПС. И да ви се похваля, преди малко беше третото ми събуждане (2ро със ставане от леглото) за днес. Ама така е, който цяла нощ дърпа iso-та, щото през деня някакво gui ги прецака  ;D ;D ;D
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #25 -: May 31, 2010, 16:54 »
Аз за тебе такива по-страшни компромати от тоя знам.... ::) [_]3

Ахх ти - :D :D :D :D Тези компромати няма да се покажат на този за когото говориш :) :)
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

bop_bop_mara

  • Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #26 -: May 31, 2010, 16:57 »
Аз за тебе такива по-страшни компромати от тоя знам.... ::) [_]3

Ахх ти - :D :D :D :D Тези компромати няма да се покажат на този за когото говориш :) :)
Че аз ако искам да ги кажа, няма да ги разправя само на 1-2 човека :)
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #27 -: May 31, 2010, 16:58 »
Аз за тебе такива по-страшни компромати от тоя знам.... ::) [_]3

Ахх ти - :D :D :D :D Тези компромати няма да се покажат на този за когото говориш :) :)
Че аз ако искам да ги кажа, няма да ги разправя само на 1-2 човека :)

A бой :D :D :D
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

bop_bop_mara

  • Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #28 -: May 31, 2010, 17:07 »
Аз за тебе такива по-страшни компромати от тоя знам.... ::) [_]3

Ахх ти - :D :D :D :D Тези компромати няма да се покажат на този за когото говориш :) :)
Че аз ако искам да ги кажа, няма да ги разправя само на 1-2 човека :)

A бой :D :D :D

Boy, boy, boy за Риана :)

Айде бе хора, дайте някоя снимчица, плиииииииииииииииииииииииииииийз Имаме си и специална снимка на присъстващите от форума, нея трябва да я сложим в сайта в частта "За нас" ;)
Активен

task_struct

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 576
  • Distribution: Kubuntu 14.04
  • Window Manager: KDE 4.13
    • Профил
Re: ФМИ Linux Install Fest, Май 30 2010, София
« Отговор #29 -: May 31, 2010, 17:15 »
Разбрах, че Червото ви е говорил доста за физика на другата маса, за това поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=LudXCEZvn50  :D  [_]3
Активен

"Minds are like parachutes. They only function when they are open." - James Dewar

irc.freenode.net  / #linux-bg