Автор Тема: В БАН май си нямат работа.....  (Прочетена 4486 пъти)

Mitaka

  • Гост
Re: В БАН май си нямат работа.....
« Отговор #15 -: Sep 01, 2011, 16:55 »
Не е обвинение, по-скоро възмущение... и обяснявам защо:

Кое дава право на въпросният човек да ме нарече "религиозен фанатик от най-правоверните и с изтрити мозъчета"?
Само защото аз харесвам нещо, което въпросният човек не харесва ли? Има си и други начини на изразяване...
Някак не подхожда на умен човек, какъвто се предполага, че работи в БАН да обижда по този начин.
Честно, ако беше друг - щях да го подмина, нямаше да ми направи впечатление...

Каква е идеята на спууфване на реферала? Не вярвам да има някаква научна идея зад целта?
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: В БАН май си нямат работа.....
« Отговор #16 -: Sep 01, 2011, 17:41 »
Не е обвинение, по-скоро възмущение... и обяснявам защо:

Кое дава право на въпросният човек да ме нарече "религиозен фанатик от най-правоверните и с изтрити мозъчета"?
Само защото аз харесвам нещо, което въпросният човек не харесва ли? Има си и други начини на изразяване...
Някак не подхожда на умен човек, какъвто се предполага, че работи в БАН да обижда по този начин.
Честно, ако беше друг - щях да го подмина, нямаше да ми направи впечатление...

Каква е идеята на спууфване на реферала? Не вярвам да има някаква научна идея зад целта?
Истината е, че от много хора, заемащи престижни позиции, се очаква културно и възпитано поведение и премерен, дипломатичен тон на критиките (които пък трябва да са разумни и обосновани), но този човек от БАН далеч не е най-фрапиращият пример за недостойно държание, за който всеки от нас би могъл да се сети.

Иначе, като цяло наистина не е хубаво да се поставят всички хора от една институция под общ знаменател, защото колкото хора, толкова и характери. Но пък донякъде имаш и право - щом авторът на поста не е имал смелостта да се идентифицира и е решил да се скрие зад общия адрес, петното става за всички. Само че не го лепваш ти, а го лепва той.
Активен

Mitaka

  • Гост
Re: В БАН май си нямат работа.....
« Отговор #17 -: Sep 01, 2011, 19:20 »
Истината е, че от много хора, заемащи престижни позиции, се очаква културно и възпитано поведение и премерен, дипломатичен тон на критиките (които пък трябва да са разумни и обосновани), но този човек от БАН далеч не е най-фрапиращият пример за недостойно държание, за който всеки от нас би могъл да се сети.

Иначе, като цяло наистина не е хубаво да се поставят всички хора от една институция под общ знаменател, защото колкото хора, толкова и характери. Но пък донякъде имаш и право - щом авторът на поста не е имал смелостта да се идентифицира и е решил да се скрие зад общия адрес, петното става за всички. Само че не го лепваш ти, а го лепва той.

Само заради този пост си заслужава да дойда на някой фест да те почерпя бира!!!
Едно от малкото обмислени и обосновани изказвания по темата...
Ако всички мислиха по този начин....
Активен

plandz

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 535
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Re: В БАН май си нямат работа.....
« Отговор #18 -: Sep 01, 2011, 20:23 »

Истината е, че от много хора, заемащи престижни позиции, се очаква културно и възпитано поведение и премерен, дипломатичен тон на критиките (които пък трябва да са разумни и обосновани), но този човек от БАН далеч не е най-фрапиращият пример за недостойно държание, за който всеки от нас би могъл да се сети.

Иначе, като цяло наистина не е хубаво да се поставят всички хора от една институция под общ знаменател, защото колкото хора, толкова и характери. Но пък донякъде имаш и право - щом авторът на поста не е имал смелостта да се идентифицира и е решил да се скрие зад общия адрес, петното става за всички. Само че не го лепваш ти, а го лепва той.

Браво,Марче!!!!Това се казва позиция!Поздравявам те за нея и напълно те подкрепям!!! :)
Активен

Ако се чувствате добре,не се тревожете.Ще ви мине. - Murphy's Laws