Автор Тема: Кирилизиране на KNOPPIX  (Прочетена 4013 пъти)

filchef

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Кирилизиране на KNOPPIX
« -: Mar 07, 2016, 21:48 »
Съвсем начинаещ съм и си инсталирах KNOPPIX да се бутва от флашка за да се уча направих му кирилицата да работи на клавиатурно ниво но не знам как да го направя да работи на системно защото като отворя някой файл на кирилица писан в уиндос с текстовия му едедитор Leafpad се виждат крякозъбли.Ако може някой да помогне ще съм много благодарен.
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
KNOPPIX
Настройка на хардуер
volareto 2 12598 Последна публикация Jan 13, 2003, 08:57
от volareto
Knoppix KDE 3.1
Настройка на програми
geopit 0 8709 Последна публикация Mar 02, 2003, 13:44
от geopit
Knoppix
Настройка на програми
Nuclear_man 2 10122 Последна публикация Apr 21, 2003, 15:51
от Nuclear_man
Последния Knoppix?
Предложения за български проект
Regia 0 9090 Последна публикация Sep 09, 2003, 20:27
от Regia
KNOPPIX
Настройка на програми
thegreen 16 16623 Последна публикация Nov 02, 2003, 12:00
от paveldikov