Анкета

Въпрос: Какво имате?

  • Само Линукс
    - 38 (19.1%)
    Линукс и Уиндоус
    - 23 (11.6%)
    ... и Мак
    - 1 (0.5%)

Общ брой гласове: 57

Автор Тема: Колко от нас имат само Линукс на машината и колко имат двойно или трой зареждане  (Прочетена 5530 пъти)

sinan

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 65
    • Профил
Windows 7 & slackware64 13.0
Все ще се наложи да ползвам някоя програма която изучаваме в университета. А и все още не съм толкова напреднал с GNU/Linux но чета книги и документация и се уча.

аз за това вече в два университета прекъснах, никъде Linux не е на почит в БГ университетите. ако някой знае университет в който да се държи на свободния софтуер и да се анатемосва Windows да ми каже да кандидатствам.
Активен

bazu

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 810
  • Distribution: Debian
  • superman
    • Профил
С дистрибуцията която работя всекиденвно е Sabayon 4.2 64bit, но от седмица имам и Slackware13 64 bit та да качвам левели... Имам си и Убунту, но горкото не е зареждано с месеци, а също имам и Виста 32битова... пазя я за в моментите когато нямам интернет, та да мога да играя игрични на нея. :) Сега мисля да слагам един Arch на място на убунту-то ама чакам техниците да ми опънат кабелите за нета и тогава, че сега малко нелегално съм на един wifi с крадена парола (казаха ми я). :)
Активен

milkonoj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 143
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: Gnome
  • FreeWorld for FreePeople
    • Профил
До преди няколко дена бях само с Линукс, обаче сложих и едно XP. Причината е тъпа просто исках да поцъкам на новия Wolfenstein. Игричката става...
Активен

kill_u

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1058
  • Distribution: Ubuntu 9.10
  • Window Manager: Gnome
  • Out of here....
    • Профил
    • WWW
На лаптопа Виста лицензна (която ползвам много рядко) и Убунту направено с тема Mac4Lin. На десктопа само ХР заради децата да играят игри.
Активен

Всеки пост - отговор на въпрос!!!
Gnu/Linux user 411527

wardog

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 21
    • Профил
Лаптопчето, което ползвам е с ХР, но съм му инсталирал и хакинтош. Отделно от външен харддиск си зареждам Дебиан.
(ако харда беше повече от 40GB щях да инсталирам и Дебиан (или друг линукс) на лаптопа :) )
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Активен

Без правила няма игра

XsPiDeR

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 42
  • Distribution: CentOS 6
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
    • WWW
От както излезе Slackware 9.1 до днес, само  Slackware има на машините ми :)
« Последна редакция: Sep 11, 2009, 13:18 от XsPiDeR »
Активен

yaniyakov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 51
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Преди ползвах главно Уиндоус, но от около година почти забравих що на вкус е тази боза  :) В момента дори когато ми дават в унито някакви курсови работи си ходя с лаптопа,а той си е с Кубунту и нямам никакви ядове.
Активен

SK0RP10N

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 216
  • Distribution: Slackware
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
    • WWW
От около година - само линукс (сега съм със Slackware 13.0)
Активен

believer

  • Гост
Вчера си форматирах всички дялове на ext4 и останах с Ubuntu 9.04.
Имах един Windows 7 ама ме изнерви, след като изведнъж ми спря нета безпричинно и не можах да го пусна отново, каквито и опити да правя.
Активен

R3sp3k7

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 60
  • Distribution: Fedora 12 (Constantine)
  • Window Manager: Xfce4
    • Профил
    • WWW
Debian lenny и windows xp, пазя windowsa само защото доста често развалям линукса  :D
Активен

http://dev-bg.eu Уроци за десктоп програмиране

saver

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 6
    • Профил
Аз съм основно с дебиан лени 5 стабле, но имам на единия диск екс пи, и то е само за нийд фор спийд и куейк.Пускал съм ги с уине но
компютъра започва да звучи като камион, и да заскролва леко видеото.
Активен