Покажи Публикации - spec1a
* Виж публикациите на потр. | Виж темите на потр. | Виж прикачените файлове на потр
Страници: [1] 2 3 ... 459
1  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие -: Днес в 12:20
   Никога не е късно да съдят лайняната Урсула.  >:D
2  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас? -: Днес в 12:06
Цитат
Може да помните или не, но 2021 и 2022-ра работих за най-големия бандит (държавата)

Това ме кефи.  ;D ;D ;D
3  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Делата на бай Дончо -: Днес в 12:01
   Дончо няма да има власт след януари 2028 г.
И еврейските свине няма да могат да го шантажират с компромати.
Няма да има смисъл.

   В САЩистан има среди, които са антиеврейски настроени, току-виж
им се увеличило влиянието, ще раздухат факта, че чифутите сериозно
паразитират върху американците (с поне 4 млрд. $ на година),
и на еврейските мастии ще им се стъжни.  >:D
4  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас? -: Днес в 10:56
remotexx:
Цитат
Ех, сега.. мислех че сте по-запознати.. ТОРа само прави връзката (анонимно /уж/) между клиента и сървъра, а инак и клиента и сървъра са си там на когото си принадлежат той си плаща за желязото, нета, топлата вода и т.н. и повечета са (т.е. поне бяха преди) на щайги от сорта на върви на жената на лапито, на хлапето на таблета, или на една стара щайга дето и аз не знам къде съм я заврял) и когатo си ги изключват и услугата пропада, даже по едно верме по в началото мног ми напомняха на едновремешните BBS и там с модемите - чакаш първо пича да се прибере от работа/училище и т.н. после там родата да се наприказават по тел. и хоп по некое време модема ти вземе че се върже т.е. сървиса вече е онлайн..

   Пак ще го напиша: има множество възли (TOR nodes), 1 или 2 да не
работят, все ще има няколко,които ще осъществят връзка.
   Дори и повече да са спрели, все ще се осъществи връзка.
Аз лично досега не съм имал проблеми.със свързването
5  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас? -: Jun 16, 2026, 19:16
Цитат
1. Е те нали ТОР услугите са налчини само докато ти е дигнат сървъра дето си сервира  ::)

   Кой сървър ?  :o

   Доколкото знам, в ТОР браузъра има списък c ТОР нодове, и той
се свързва с някой от тях, ако,да кажем 1 -я не работи, опитва с
втория,третия и т.н. ...
6  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Курвенските пинизи на малките-и-меките -: Jun 16, 2026, 17:38
Актуализация на Windows 11 причини сривове и „син екрани на смъртта”

https://technews.bg/article-179257.html#google_vignette


Докога бееееееееееееееееее...
7  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Курвенските пинизи на малките-и-меките -: Jun 16, 2026, 17:33
Е Edge нали всъщност е Chrome (отдолу) .. това значи ли че (и) Хрома...  ::)

   По-коректно е да се каже, че Edge е базиран на Chromium.
Chrome е Chromium, но със добавени гугълщини.
Още по-точно: и Chrome, и Edge използват  енджина на Chromium.
8  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас? -: Jun 16, 2026, 17:27
Колко ли още държави ще го направят след Германия...
Гугъл обжалва обаче.

https://youtu.be/VJbV_m-VPTY

   Соросоидните педали прекаляват.

   Не че са ми симпатични корпорации като Алфабет и др. подобни,
но е прекалено да има санкции за изцепки на "интелект" ...
9  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас? -: Jun 16, 2026, 17:23
...
Аз го гледах тук.
...

   Пльоснал си линк в ".onion", очевидно сайт в "тъмната мрежа".
Отворих го и ...

Oh Forbidden

И хем бях с ТОР браузър.
Ебаси, и това ли не ме пуска,като че ли съм супермафиот !   ;D
10  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас? -: Jun 16, 2026, 13:06
   И по темата: хората,които имат добре работеща интуиция, никога
няма да бъдат изместени от ИИ, машинариите нямат интуиция ...
11  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие -: Jun 16, 2026, 13:03
Цитат
Очаква се спад на цените на бензина и дизела

   За съжаление е малко вероятно в скоро време.
Търгашите са си алчни.  >:D
12  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас? -: Jun 16, 2026, 13:00
Ами сега - нема 5-6
Какво ще правите след 5-6г.
(форумо ке замине)
https://www.youtube.com/shorts/B0cmlitxne0

 ;D [_]3

   Ако не е тайна, за какво иде реч в клипа ?  :o

   Някои тук сме загрижени за сигурността си, използваме ТОР,ВПН и т.н.
Шибаната туба иска "да влезем в профила си".  >:D
13  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие -: Jun 15, 2026, 11:27
Само в една друга държава арестуват деца - Израел.

Само, че в Израел арестуват арабчета, първо защото не ги смятат за хора и второ, защото предполагат, че са намесени в подривни дейности. Последното, което ще направя е да оправдавам тоя нацист Биби, но поне за разлика от англичаните си имат извинение, с което да си обършат дирника.

Тия изверги англетата не са дораснали за никакъв ЕС, не ги щем вътре.

п.п. Шотландия, ако искат, вътре са веднага. Имат гайди, ядат бабек (те му казват хагис), а тяхната ракия е любима на всички.

   Евреите са изнаглели до патологично ниво !
Арабите са семити, и истинските евреи също са семити.
Т.е. евреите мразят себе си ...  :o
14  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год. -: Jun 15, 2026, 09:33
   В казармата съм палил тротил, гори като пластмаса,с черен пушек.
За да експлодира, е нужен друг експлозив, за да инициира реакцията.
   Тротиловите шашки имат отвор, през него минава шнур, който е пълен
с някакъв маломощен експлозив, барут или нещо друго.
15  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Делата на бай Дончо -: Jun 15, 2026, 09:26
   Хайде сега дистанционното и кашика да запеят в един глас:

                        Happy birthday,mister president !

Нещо си се объркал. Аз харесвам Америка, харесвам американците, но не харесвам президентите им. Може би Джордж Вашингтон е изключение.

А специално този търгаш и измамник Тръмп е отрицание на всичко, което харесвам в тях…

   Джордж Вашингтон е бил робовладелец, и се е отнясял към робите изключително брутално.
Донякъде читав президент беше Джими Картър...
Страници: [1] 2 3 ... 459