|
3
|
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Делата на бай Дончо
|
-: Днес в 12:01
|
Дончо няма да има власт след януари 2028 г. И еврейските свине няма да могат да го шантажират с компромати. Няма да има смисъл. В САЩистан има среди, които са антиеврейски настроени, току-виж им се увеличило влиянието, ще раздухат факта, че чифутите сериозно паразитират върху американците (с поне 4 млрд. $ на година), и на еврейските мастии ще им се стъжни. 
|
|
|
|
|
4
|
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
|
-: Днес в 10:56
|
remotexx: Ех, сега.. мислех че сте по-запознати.. ТОРа само прави връзката (анонимно /уж/) между клиента и сървъра, а инак и клиента и сървъра са си там на когото си принадлежат той си плаща за желязото, нета, топлата вода и т.н. и повечета са (т.е. поне бяха преди) на щайги от сорта на върви на жената на лапито, на хлапето на таблета, или на една стара щайга дето и аз не знам къде съм я заврял) и когатo си ги изключват и услугата пропада, даже по едно верме по в началото мног ми напомняха на едновремешните BBS и там с модемите - чакаш първо пича да се прибере от работа/училище и т.н. после там родата да се наприказават по тел. и хоп по некое време модема ти вземе че се върже т.е. сървиса вече е онлайн.. Пак ще го напиша: има множество възли (TOR nodes), 1 или 2 да не работят, все ще има няколко,които ще осъществят връзка. Дори и повече да са спрели, все ще се осъществи връзка. Аз лично досега не съм имал проблеми.със свързването
|
|
|
|
|
5
|
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
|
-: Jun 16, 2026, 19:16
|
1. Е те нали ТОР услугите са налчини само докато ти е дигнат сървъра дето си сервира  Кой сървър ?  Доколкото знам, в ТОР браузъра има списък c ТОР нодове, и той се свързва с някой от тях, ако,да кажем 1 -я не работи, опитва с втория,третия и т.н. ...
|
|
|
|
|
13
|
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие
|
-: Jun 15, 2026, 11:27
|
Само в една друга държава арестуват деца - Израел. Само, че в Израел арестуват арабчета, първо защото не ги смятат за хора и второ, защото предполагат, че са намесени в подривни дейности. Последното, което ще направя е да оправдавам тоя нацист Биби, но поне за разлика от англичаните си имат извинение, с което да си обършат дирника.
Тия изверги англетата не са дораснали за никакъв ЕС, не ги щем вътре.
п.п. Шотландия, ако искат, вътре са веднага. Имат гайди, ядат бабек (те му казват хагис), а тяхната ракия е любима на всички.
Евреите са изнаглели до патологично ниво ! Арабите са семити, и истинските евреи също са семити.Т.е. евреите мразят себе си ... 
|
|
|
|
|
14
|
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
|
-: Jun 15, 2026, 09:33
|
|
В казармата съм палил тротил, гори като пластмаса,с черен пушек. За да експлодира, е нужен друг експлозив, за да инициира реакцията. Тротиловите шашки имат отвор, през него минава шнур, който е пълен с някакъв маломощен експлозив, барут или нещо друго.
|
|
|
|
|
15
|
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Делата на бай Дончо
|
-: Jun 15, 2026, 09:26
|
Хайде сега дистанционното и кашика да запеят в един глас:
Happy birthday,mister president ! Нещо си се объркал. Аз харесвам Америка, харесвам американците, но не харесвам президентите им. Може би Джордж Вашингтон е изключение.
А специално този търгаш и измамник Тръмп е отрицание на всичко, което харесвам в тях…
Джордж Вашингтон е бил робовладелец, и се е отнясял към робите изключително брутално. Донякъде читав президент беше Джими Картър...
|
|
|
|
|
Страници: [1] 2 3 ... 459
|
|