Автор Тема: яркост в mplayer  (Прочетена 8732 пъти)

ivanatora

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 658
  • Distribution: Ubuntu 10.04
  • Window Manager: Fluxbox
    • Профил
    • WWW
яркост в mplayer
« -: Apr 28, 2003, 09:45 »
ОТ къде аджеба може да се регулира якростта и контраста на картината с mplayer-a? Пробвах с xgamma но резултата не е кой знае колко голям, защото монитора ми е отвратително тъмен. И не - не приемам съвети от типа 'изсветли си монитора'. Просто ме интересува как може да се направи тази настройка от mplayer?
Активен

saturn_vk

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 215
    • Профил
яркост в mplayer
« Отговор #1 -: Apr 28, 2003, 12:16 »
отвори Equalizera, там има специален таб за видео насторйки
Активен

"That is not dead which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Mplayer, гасене на монитора
Настройка на програми
volleybolist 5 8790 Последна публикация Feb 22, 2010, 01:00
от n00b
Странен проблем с Mplayer
Настройка на програми
Bagatur 1 7304 Последна публикация May 05, 2010, 00:58
от tolostoi
MPlayer от конзола и субтитри на кирилица
Настройка на програми
Teo 4 9252 Последна публикация Nov 06, 2010, 22:42
от vstoykov
MPlayer
Настройка на програми
MMIROJV 3 7430 Последна публикация May 23, 2014, 18:30
от MMIROJV
Графични интерфейси на MPlayer.
Настройка на програми
cybercop 21 13217 Последна публикация May 01, 2016, 19:50
от cybercop