Автор Тема: upload  (Прочетена 2433 пъти)

Lusi

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
    • Профил
upload
« -: Jul 03, 2004, 01:09 »
Здравейте!
Имам следния проблем искам примерно да attachna фаил в писмо всичко е наред ако фаила е до 100кб...ако е над 100 нищо не прави и след около десет минути ми дава че "Грешка при зареждане на http://www.linux-bg.org/cgi-bin/y/index.pl:
Връзката с хоста http://www.linux-bg.org е нарушена". Пробвах в различни пощи и пак едно и също....
Някой да има представа как да си реша този проблем... предполагам че е въпрос за 1 минута работа но не знам кое и къде да променя. Използвам Дебиан от Кнопикс и десктоп среда КДЕ 3.2.2
Благодаря ви предварително!
Активен

God Bless You !!!

Agent_SMITH

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3082
  • matrix kernel module
    • Профил
upload
« Отговор #1 -: Jul 03, 2004, 03:20 »
В коя програма?

Ако е уеб-поща - от кой сайт?

Какво общо има linux-bg.org с проблема, който описваш?

Описанието на проблема е толкова неясно, че незнам откъде да започна с въпросите...
Активен

-= СПАЗВАЙТЕ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА =-

sverdlov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 351
    • Профил
upload
« Отговор #2 -: Jul 03, 2004, 09:39 »
Тъй като човека си говори с мен преди това, аз ще доизясня проблема. Примерно, човека отива в яху, и иска да изпрати мейл с атачмънт. Но ако атачмънтът е повече от 100к, му казва таймаут на сървъра. А под уин всичко му е ок. Същото става и в абв.
Активен

  • Гост
upload
« Отговор #3 -: Jul 03, 2004, 10:07 »
syshtia problem go imax i az ...

no tova e dryga tema

kaji  na4ina si na dostavka na internet?
s pppoe, wirelle-s, and etc?
Активен

Lusi

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
    • Профил
upload
« Отговор #4 -: Jul 03, 2004, 11:57 »
Нета ми wireless. А linux-bg.org има общо дотолкова колкото го използвах за пример за това което става. (опитах се да си uploadна screenschoot на системата). Иначе просто заменяш саита (linux-bg.org) s mail.yahoo.com, abv.bg i t.n.
Активен

God Bless You !!!

mironcho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 495
    • Профил
upload
« Отговор #5 -: Jul 03, 2004, 13:15 »
Това е странно.
Във всеки случай не е проблем със софтуера на сайта (ограничението за размер на картинка е доста по голямо). Също така не мисля че е проблем с браузъра - използвам firefox и никога не съм имал такива проблеми...
Да не минаваш през някакво прокси?
Активен