Автор Тема: търся човек за линукс[ubuntu] да направи CS serveri  (Прочетена 7240 пъти)

zagobenqk

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
    • Профил
търся човек за линукс [ubuntu] да направи serveri
Постоянна работа над проекта
Потдръжка на сървара при стартирането му
моля да пишат хора с опит поне 2 години

за повече информация пишете на alezia@abv.bg
« Последна редакция: Feb 21, 2011, 16:38 от bop_bop_mara »
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
С ник: zagobenqk и поща в abv.bg не знам как ще стане. От друга стана аз съм навит - ама ако си работя през ssh само.
« Последна редакция: Feb 21, 2011, 19:38 от backtolife »
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

zagobenqk

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
    • Профил
1.какво значение има къде ми е поща [обясни]
2.какво му е на nick-a
« Последна редакция: Feb 21, 2011, 19:37 от bop_bop_mara »
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
1. Ми abv.bg ми говори на мен че нямаш/те фирма, нито корпоративен mail (може и да греша, но ако имате какъв е смисъл да използвате поща в abv.bg?). Да кажем, че нямате mail server - OK, за мен по-престижно е пощата да е в gmail, а не в abv (лично мнение).
2. Загубеняк се пише с "У", а не с "О" - което означава че си неграмотен. Аз не обичам да работя с неграмотни хора - и аз съм неграмотен, ама нали все пак ще ми плащаш, което означава, че си ми един вид работодател. А извинявай много ама работодателя ми да е неграмотен - еми някак не върви. После самото значение на думата "загубеняк" означава, че си несериозен!
3. Условието за SSH устройва ли Ви?

PS: Марче ако обичаш не ми трии поста. Не го обиждам, изказвам лично мнение на базата на желанията на потребителя да си намери работна ръка.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

chen_dzen

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 623
  • Distribution: Debian 6.0 Squeeze
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
Твърдо е решен да е убуну сървъра .  :D

Защо ,ако не е проблем да уточниш ?
« Последна редакция: Feb 21, 2011, 21:19 от chen_dzen »
Активен

Желязко Желязков

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 92
  • Distribution: Slackware,Maemo,Android,MacOSX
  • Window Manager: Kde,Gnome,FluxBox,E17,Lxde
    • Профил
    • WWW
КОЛКО КИНТИ ДАВАШ "ШЕФЕ" ?


http://jeliazkov.org
Активен

Като член на "Интернет общество", аз съм подкрепа на организация, която смята, че Интернет е за всеки. Горещо препоръчваме да се присъедини към "Интернет общество", както и допринасят за изграждането на бъдещето на Интернет. https://portal.isoc.org/EBusiness/NewMemberStepOne.aspx?refid=xd1068226hf

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Ами дай и малко подробности де (колко сървъра ще се правят, какъв е хардуера, колко ще се плаща, как ще се плаща, кога ще се плаща, опит В КАКВО над 2 години, и т.н.).

/off

А то бива да не се знае родния ни език, ама това ми идва в повече. Верно, тук не е литературния форум, ама сме българи и говорим/пишем на български език. Много неграмотно. Сина ми, дето е в 5-ти клас, ще го напише много по-правилно.

сУполанковци -> сополанковци
поТдръжка      -> поддръжка
виско              -> висок
ней                 -> не е
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Желязко Желязков

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 92
  • Distribution: Slackware,Maemo,Android,MacOSX
  • Window Manager: Kde,Gnome,FluxBox,E17,Lxde
    • Профил
    • WWW
А е "ШЕФЕ" кажи колко даваш и какви модс и простотиии искаш на контрата ?

http://jeliazkov.org
« Последна редакция: Feb 21, 2011, 22:02 от Желязко Желязков »
Активен

Като член на "Интернет общество", аз съм подкрепа на организация, която смята, че Интернет е за всеки. Горещо препоръчваме да се присъедини към "Интернет общество", както и допринасят за изграждането на бъдещето на Интернет. https://portal.isoc.org/EBusiness/NewMemberStepOne.aspx?refid=xd1068226hf

zagobenqk

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
    • Профил
секи пита за пари
аз искам 2-3 server
колко пари се правят от counter strike
на месец 500 - 2000 лева
толкова ли е много
аз съм си губил времето с World of Warcraft и lineage 2
каква сума ми трябва за 3 server - 200,400,1000
20 servera да искам ще ми излязат по скъпо от машината
дадох мойта поща с цел темата да не става голяма
не знаех че като не пиша за пари всички ще са  >:( >:D >:( >:D :o :o >:( >:D :o >:( >:D
пред монитора всички са силни
« Последна редакция: Feb 22, 2011, 01:56 от zagobenqk »
Активен

Желязко Желязков

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 92
  • Distribution: Slackware,Maemo,Android,MacOSX
  • Window Manager: Kde,Gnome,FluxBox,E17,Lxde
    • Профил
    • WWW
секи пита за пари
аз искам 2-3 server
колко пари се правят от counter strike
на месец 500 - 2000 лева
толкова ли е много
аз съм си губил времето с World of Warcraft и lineage 2
каква сума ми трябва за 3 server - 200,400,1000
20 servera да искам ще ми излязат по скъпо от машината
дадох мойта поща с цел темата да не става голяма
не знаех че като не пиша за пари всички ще са  >:( >:D >:( >:D :o :o >:( >:D :o >:( >:D
пред монитора всички са силни

А е "ШЕФЕ" не знам на колко си години но според това което пишеш ми изглеждаш на 15-17 годишен геймър. За да не те бъзикат и пързалят тук във форума по добре не пускай такива несериозни теми. А един Контра Страйк сервер се инсталира, конфигурира и пуска барабар с модс  за около час, час и половина. Има толкова много информация в чичко гугле но теб май те МЪРЗИ да четеш. А подръжката се прави от самите играчи правиш един от тях най редовния Админ даваш му rcon паролата и си го оправят. Ако има по сериозен проблем ти бият една шайба. Това е от мен "ШЕФЕ" и вземи порасни, почети малко. И залягай над уроците в училище да се научиш да пишеш грамотно.

http://jeliazkov.org
« Последна редакция: Feb 22, 2011, 21:40 от Желязко Желязков »
Активен

Като член на "Интернет общество", аз съм подкрепа на организация, която смята, че Интернет е за всеки. Горещо препоръчваме да се присъедини към "Интернет общество", както и допринасят за изграждането на бъдещето на Интернет. https://portal.isoc.org/EBusiness/NewMemberStepOne.aspx?refid=xd1068226hf

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Цитат -> "...секи пита за пари..."

Ами за да имам интерес за КАКВАТО и да е платена работа, трябва да знам 2 неща:

- какво се иска от мен като /знания/труд/части
- какво се дава насреща за знанията/труда/частите ми

и като си направя сметката, да реша: устройва ли ме тази оферта или не. Много е простичко това. Защо да е непочтено или несериозно да се попита за подробности по проекта ? И защо всеки един заинтересован да пише мейлове, че това, че онова ? Много по-ефективно е тук да се кажат основните и задължителни неща. И оттам насетне, който прецени вече да пише. Поздрави.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
аз искам 2-3 server

На мен пък ми стана интересно физически или логически сървъри. Може да си вземеш една машина, да настроиш една виртуална машина с CS server и после да я копираш няколко пъти само с различни IP адреси. И ето ти няколко CS сървъри.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
@backtolife От това няма полза ... специално при CS няма смисъл да се хабят толкова ресурси за пускане на различни виртуалки при условие, че като се запусне сървъра директно му се задава IP и PORT и може да си пуснеш колкото искаш ( то това ти е ясно де :) ).
И аз не разбрах каква е схемата на обявата в смисъл търси се човек който да го направи, но пари няма опоменати. @zagobenqk има много хора които ще се спряват със задачата просто напиши точно какво се иска как става заплащането и колко точно е както и каква точно поддръжка искаш от хората?
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Аз съм за даже мога да на мои машини да хоствам до 20 цс-а
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Ntrance, ти си човеко. Вземай му парите на ШЕФА и пей сърце.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
*bsd cvsup serveri
Системни настройки
veno 13 29872 Последна публикация Nov 06, 2009, 20:33
от asp
Ubuntu
Настройка на програми
nikolin 2 4772 Последна публикация Mar 28, 2005, 19:50
от nikolin
Ubuntu live to ubuntu alternate?
Настройка на програми
Whisper 3 7493 Последна публикация Aug 30, 2007, 12:56
от bnight
Продавам Ubuntu Desktop 9.04:Kubuntu Desktop 9.04:Ubuntu Server 9.04 x64
Кошче
anakinchoo 34 21089 Последна публикация Jun 04, 2010, 16:32
от ROKO__
Ubuntu + Ubuntu Studio
Настройка на програми
H0lyGanGs7eR 5 7887 Последна публикация Feb 27, 2010, 13:20
от bazu