Автор Тема: Wikileaks  (Прочетена 5344 пъти)

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Wikileaks
« Отговор #45 -: Dec 23, 2010, 16:52 »
http://news.bbc.co.uk/today/hi/today/newsid_9309000/9309320.stm
Ето едно интервю.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

zh123

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: Wikileaks
« Отговор #46 -: Dec 23, 2010, 20:10 »
Не бъркайте Владимир Путин с нашенските рушветчии. Там става въпрос за други мащаби в мисленето.
http://robstvo.wordpress.com/2007/12/02/matrix/
Активен

nifelheim

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 328
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
Re: Wikileaks
« Отговор #47 -: Dec 23, 2010, 21:43 »
Ако приемем спекулацията на nifelheim, че Асанж е човек на ЦРУ и готвят нещо като удар за изборите в Русия през 2012 година, това означава, че ЦРУ наистина не са в час какви са механизмите, които движат политическия живот там. Ако нещо ще се променя в Русия, то ще става отгоре, през линията Медведев-Чубайс-Собянин и Немцов, който е нещо като либерал. А не чрез водевилната опозиция на национал-болшевиките, неосталинисти и прочие. Духът на неосталинизма се усеща в Русия, но никой няма да му позволи да излезе от бутилката.

Всъщност през 2012 още има избори в САЩ и 18-ти конгрес на китайската комунистическа партия :)

А защо САЩ имат интерес да подкрепят нео-сталинистите срещу управлението на КГБ... ми питай ги ;) Но е така, аз отдавна следя някои медии на републиканците, където се дава трибуна на един руски журналист - Максим Калашников, а също и подкрепа от известни личности и музиканти. Там той се изявява главно с анти-Путин риторика. А Максим Калашников е краен комунист и член на една от тези крайни организации. Друга фракция пък се спонсорира от дъщерята на Елцин.. Изглежда идеята е да съборят властта, пък кой ще яхне прехода след това....

Wikileaks = Mind Update
« Последна редакция: Dec 23, 2010, 21:51 от nifelheim »
Активен

Оптимистът изучава английски език. Песимистът - китайски. А реалистът - автомат Калашников.

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Wikileaks
« Отговор #48 -: Dec 23, 2010, 23:23 »
Ще я яхна аз. Руснаците през цялото си съществуване са имали най-големи успехи когато са ги управлявали чужденци - евреи, грузинци. Ред е българин да ги управлява. Бидейки неруснак, ще бия всякакви рекорди на Сталин и ще избия половината руснаци, които просто не са подготвени за моя нов световен ред. Другите ще ми се кланят, защото аз ще съм  teh real батюшка цар. Веднага прекратявам всякакви простотии като пенсионна система и здравеопазване, всичко ще отива за разработването на анти-материйна бомба. Като я построим ще изнудваме хамериканците и тем подобна сволоч и ще паднат много кинти. Много кинти и много бело.
« Последна редакция: Dec 23, 2010, 23:26 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

edmon

  • Гост
Re: Wikileaks
« Отговор #49 -: Dec 24, 2010, 14:18 »
отшумя като приказкааааа ааа ааа каквото ни разправяхааа аа аа, отшумя покрай празничния звън......
та ра та та а..
отшумя......
Активен

ROKO__

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Distribution: Calculate Linux Workstation amd64
  • Window Manager: GNOME 2.30
  • AMD Athlon64 4000+ Dual Core 2100 MHz 2MB L2 cache
    • Профил
Re: Wikileaks
« Отговор #50 -: Dec 24, 2010, 14:33 »
Ще я яхна аз. Руснаците през цялото си съществуване са имали най-големи успехи когато са ги управлявали чужденци - евреи, грузинци. Ред е българин да ги управлява. Бидейки неруснак, ще бия всякакви рекорди на Сталин и ще избия половината руснаци, които просто не са подготвени за моя нов световен ред. Другите ще ми се кланят, защото аз ще съм  teh real батюшка цар. Веднага прекратявам всякакви простотии като пенсионна система и здравеопазване, всичко ще отива за разработването на анти-материйна бомба. Като я построим ще изнудваме хамериканците и тем подобна сволоч и ще паднат много кинти. Много кинти и много бело.

Дрънкаш само глупости не осъзнаваш ли ?
Относно идеята ти българин да ги управлява това означава до 2012-та държавата да фалира
Активен

Не е важно да си добър, важно е да си най добрия!!!

http://www.calculate-linux.ru/
http://www.agilialinux.ru/

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Wikileaks
« Отговор #51 -: Dec 24, 2010, 23:12 »
Че нека фалира, пет пари не им давам за държавата. Важното е да паднат кинти.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

ROKO__

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Distribution: Calculate Linux Workstation amd64
  • Window Manager: GNOME 2.30
  • AMD Athlon64 4000+ Dual Core 2100 MHz 2MB L2 cache
    • Профил
Re: Wikileaks
« Отговор #52 -: Dec 24, 2010, 23:13 »
Че нека фалира, пет пари не им давам за държавата. Важното е да паднат кинти.

Точно заради такива разсъждения България е кенефа на европа
Активен

Не е важно да си добър, важно е да си най добрия!!!

http://www.calculate-linux.ru/
http://www.agilialinux.ru/

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Wikileaks
« Отговор #53 -: Dec 24, 2010, 23:40 »
За България малко повече ми пука. За Русия - ама никак :) Ще ги издоя как аз си знам :) Няма само някакви нахуйници да ги доят, време е да дойде моя ред. Идва новия световен ред, копелета, ако не слушате ще станете свидетели на анихилацията на елементарни частици ехех.

Руснаците...кво да ми пука за тях, те са си свикнали и най-добре си живеят като крепостни селяни. Да се радват, защото им мисля реформа на азбуката и премахване на малоумни букви като обърнатото Е и еръй. И като цяло, руският език е тъп и мисля да им въведа българския за официален, защото ми е трудно да им разчитам бумащината.
« Последна редакция: Dec 25, 2010, 02:39 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

nifelheim

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 328
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
Re: Wikileaks
« Отговор #54 -: Dec 25, 2010, 00:18 »
Каква изненада! Джулиан Асанж се оказа гей, харесвал да се облича в женски дрехи и да подражава на актрисата Джин Харлоу. Семейството му също твърди че е гей.
Тогава възниква следният въпрос: Защо след като разни разузнавателни служби и правителства го "преследват" и се опитват да го "очернят", не използват за тази цел неговото гей-минало, а може би и настояще? А вместо това дори се опитват да заличат това минало, като го изкарват женкар и изнасилвач..

Познайте кой е на снимката:
Активен

Оптимистът изучава английски език. Песимистът - китайски. А реалистът - автомат Калашников.

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Wikileaks
« Отговор #55 -: Dec 25, 2010, 01:16 »
Гей-изнасилвач? Тоя пич почва все повече да ме кефи :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

vstoykov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1286
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: Fluxbox
    • Профил
    • WWW
Re: Wikileaks
« Отговор #56 -: Dec 25, 2010, 11:24 »
Защото гейовете могат да те съдят за дискриминация. А хетеросексуалните не могат.


Активен

edmon

  • Гост
Re: Wikileaks
« Отговор #57 -: Dec 25, 2010, 13:27 »
За България малко повече ми пука. За Русия - ама никак :) Ще ги издоя как аз си знам :) Няма само някакви нахуйници да ги доят, време е да дойде моя ред. Идва новия световен ред, копелета, ако не слушате ще станете свидетели на анихилацията на елементарни частици ехех.

Руснаците...кво да ми пука за тях, те са си свикнали и най-добре си живеят като крепостни селяни. Да се радват, защото им мисля реформа на азбуката и премахване на малоумни букви като обърнатото Е и еръй. И като цяло, руският език е тъп и мисля да им въведа българския за официален, защото ми е трудно да им разчитам бумащината.

Чета и се сещам , как няколко "български" турци са ми показвали същото отношение към България и ми става криво! ...
ноо кво да се прави! :)))
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Wikileaks
« Отговор #58 -: Dec 25, 2010, 14:02 »
Турците също имат място в моя план - ще имат щастието да бъдат опитни мишки за моята антиматерийна бомба. Мисля, че Истанбул е чудесна сцена за демонстрация на новото оръжие, ще го изпаря този град, ще разширя Босфора, така че Черно Море да се осоли като хората и да може хората да си ловят ципура и октоподи, а не само сафрид и рапани.

Също така почва да не ми допада идеята столица на моята Велика Рус да е Москва. Много ми е далече. Ще го срина този град до основи и ще засадя картофи отгоре. Столицата се мести във Варна и точка по въпроса.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Wikileaks
« Отговор #59 -: Dec 25, 2010, 15:51 »
Обърнахте го на расизъм... Алоооо темата е за Джилиан...
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше