Автор Тема: Потресен съм!  (Прочетена 6619 пъти)

nikito_blend

  • Гост
Re: Потресен съм!
« Отговор #30 -: May 30, 2013, 13:57 »
Това видео ми се струва подходящо за тази тема:
Масов бой с шамари и ритници на абитуриентски бал.
http://www.youtube.com/watch?v=1QKVnzrHsBc
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Потресен съм!
« Отговор #31 -: May 30, 2013, 14:51 »
Аз започвам да си мисля, дали и това административно лансиране на жените за управленски постове не е част от плана за ограничаване на раждаемостта!!!?

Не съм срещу образованието и равенството между половете, но все пак едните са родени с едни цели в живота, а другите с други и това админстративно вмешателство според мен е главната причина за големия спад в раждаемостта не само в БГ, а и в цяла Европа.
Активен

dejuren

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1025
  • Distribution: Ubuntu, RedHat
  • Window Manager: lxde KDE4
    • Профил
Re: Потресен съм!
« Отговор #32 -: May 30, 2013, 19:28 »
Хайде аз ще вметна малко материал за размисъл, който е леко встрани от темата, но нали си говорим за сех и свързаните с него...

Цитат
Създава се впечатление, че администрацията на президента на САЩ окончателно е загубила чувство за реалност, след като допуска такива политически и PR-пропуски като в април-май 2013 г, поредния от които стана фактическото саморазобличение на екипа на Обама, публично признал наличието на "еврейски заговор" в САЩ и света, с което шокира еврейските обществени организации и еврейският бизнес, които сега сериозно се опасяват за своята безопасност. Това което по-рано хората по света само шепнеха и обсъждаха в кулуарите сега е официално озвучено от Вашингтон, и вече човечеството точно знае, на кого е задължено за пропагандата на ЛГБТ и лобирането на еднополовите бракове на държавно равнище.

Както съобщи вестник "Washington Post", на 21 май 2013 г на официален прием, организиран от Националния комитет на Демократическата партия за "Jewish American Heritage Month" (месечник за честване на заслужени американски евреи), вице-президентът Байден произнесъл реч, в която признал изключителната роля на евреите в това, че идеята за еднополови бракове ("gay marriage") е била законодателно призната в някои щати.

Освен това той заявил, че "85% от всички изменения, станали в последно време в Холивуд и в обществените средства за масова информация, станали възможни само затова, че тези отрасли се възглавяват от евреи... влиянието на които е огромно... наистина огромно...".

Байден отбелязал също така влиянието на евреите в областите на "... изменения на имиграционното законодателство, движенията за граждански права и достиженията на феминизма".

По мнението на втория човек в страната след президента Обама, "ние (САЩ) сме велика страна главно благодарение на този принос, който внасят еврейското наследство и еврейските принципи".

Патосът на изказа на вице-президента се сторил прекален даже на някои от неговите слушатели. Така например, Джонатан Чейт от «New York Magazine» изказва предположение, че речта на Байден може да даде козове на противниците на евреите, косвено подтвърждавайки съществуването на «еврейски заговор». Други авторитетни евреи от САЩ, въщо присъствали на мероприятието, също останали не във възторг от откровенната реч на Байден. Възможно, PR-чиците на администрацията на президента, не са отчели, че това е публично мероприятие, което ще се освещава от водещите американски и световни СМИ, а не закрита вечеринка на еврейския елит.

И още един деликатен момент, за който знае еврейският елит на САЩ и техните "експерти-историци", и който никак не им се удава да преобърнат надолу с главата - това е документираното в официални източници в САЩ крайно негативно отношение на първия президент на Америка Джордж Вашингтон (1732-1799) към евреите, за които той е говорил буквално следващото: "Те действат по-ефективно против нас, отколкото вражеските армии. Те са сто пъти по-опасни за нашите свободи и тези важни дела, с които се занимаваме. Може само да се съкрушаваме, че всеки щат не ги е изтребил отдавна като вредители на обществото и най-сериозни врагове за благополучието на Америка" (източник: Максимум на Джордж Вашингтон, Еплтон и Ко).

Източник: http://rusfront2012.livejournal.com/20577.html
Активен

http://webchat.freenode.net/?channels=ubuntu-bg
The quieter you become, the more you are able to hear.
Две седмици цъкане с мишката спестяват два часа четене на документацията.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Потресен съм!
« Отговор #33 -: May 30, 2013, 20:14 »
Какво означава ЛГБТ?
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

dev_urandom

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 114
  • Distribution: Slackware
    • Профил
Re: Потресен съм!
« Отговор #34 -: May 30, 2013, 20:25 »
Какво означава ЛГБТ?

Все симпатяги  >:( Лесбийки, Гейове, Бисексуални и Транссексуални
Активен