Автор Тема: Coliberator 2017, Richard Stallman, конференция в Букурещ  (Прочетена 6388 пъти)

Mampir

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Здравейте! :)

Каня ви се присъедините другата седмица на конференция за свобден софтеур в Букурещ, на 7ми и 8ми октомври. Конференцията е международна, ще е на английски, с гости от няколко страни, включително с основният гост - Ричард Столман, човекът стартирал движението за свободен софтуер, операционната система GNU, GCC, GNU Emacs, и много други неща.

Сайтът на конференцията е: https://coliberator.org/2017/

Има и малко време да предложите свои лекции или работилници на: https://coliberator.org/2017/

Засега знам, че ще има поне 4 човека от България, та защо и още някой друг да не се присъедини? :)

Има влакове София-Букурещ всяка сутрин от 09:00, като двупосочният билет мисля, че излиза към 60 лв.  По-евтино излиза с билети София-Русе + Русе-Букурещ - времето на пътуване е същото.  Също има и други начини за пътуване. Ако някой се чуди къде е добре да отседне в Букурещ, нека да пише и ще има кой да го опъти.
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5234
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Преводи ще има ли ? За който не е бог на английския.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Mampir

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Няма да има превод от английски. :)
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Coliberator 2016 - конференция в Букурещ
Предстоящи събития
Mampir 13 17649 Последна публикация Jun 03, 2021, 12:18
от go_fire
ПРЕМЕСТЕНО: Coliberator 2016 - конференция в Букурещ
Идеи и мнения
neter 0 2443 Последна публикация Jun 10, 2016, 14:22
от neter
Излезе 2017 класацията за най-ползвани Линукс прграми на linuxquestions.org
Коментар
jet 99 17966 Последна публикация Feb 19, 2018, 08:03
от lunarvalley