Автор Тема: Забавяне с испращането на информация..  (Прочетена 955 пъти)

naglia

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 15
    • Профил
В скайп забелязах след като испратя съобщение то се праша с закъснение като ми излиза едни удивителни които съм забелязал, че излизат когато интернета спре, а имам сървър който в който има играчи постоянно
също така сърфирам в интернет, нета не е спрял пък в скайп излиза това. От къде идва този проблем, с линукс убунту съм инсталирано чрез wubi
Активен

Ekspert

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 801
  • Distribution: Debian Wheeze
  • Window Manager: Gnome 3
    • Профил
Скайпа по начало си е бозица, предполагам че нещо не му харесва и си прави каквото си иска, може да го провериш через starce дали не търси нещо или всичко си му е наред, също така предполагам си със последната версия, ако не те мързи да потърсиш изтегли предната и виж с нея как ще се държи.
Предполагам че си отскоро с линукс, затова първо опитай с по стара версия на скайпа преди да се заиграваш с strace.
Активен

Извинението е като ЗАДНИКА. Всеки си го има.

Gogo_SZ

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 270
  • Distribution: Mageia, Mandriva
  • Window Manager: KDE, Mate, Gnome, LXDE
  • So to complete victory of trade over reason!
    • Профил
В скайп забелязах след като испратя съобщение то се праша с закъснение като ми излиза едни удивителни които съм забелязал, че излизат когато интернета спре, а имам сървър който в който има играчи постоянно
също така сърфирам в интернет, нета не е спрял пък в скайп излиза това. От къде идва този проблем, с линукс убунту съм инсталирано чрез wubi

Работиш с ВУБИ ????? Това е само ДЕМО!!! Качи си някакъв ЛИНУКС!!!
Това ВУБИ се крепи на странна магия върху Бозицата на М$ и искаш друг продукт (Скапе) пак на М$ да работи перфектно ::) ??? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Няма да стане!
А и по принцип тоя въпрос си е за друг форум - ония на М$ феновете.
Активен