Автор Тема: Разно извънтемие  (Прочетена 69118 пъти)

remotexx

• Напреднали
  • Публикации: 1954
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2205 -: Oct 01, 2022, 23:11 »
Ха-ха-ха, вереме е да пообновим арсенала значи
вече ще викаме - А ако знаеш като жена колко дължа (там със другото ЕГН и т.н.)

и вица за Иванчо дето се присмивал на Марийка щото нямала п*шка, па тя му се троснала че като пораснела щяла да има много па той щял да си останя само с тая  :o ...вече няма да са вървежни

П.П. старост - нерадост, ами да му мислят младите, и да внимават че да не се чудат после гостите ..от страната на булката ли са или откъм младоженеца  ;D
Активен

Nik123

• Напреднали
  • Публикации: 1903
  • Distribution: Mageia
    • Профил
« Отговор #2206 -: Днес в 09:26 »
Смятай пък  с 30 и кусур пола колко мое се вихри човек на тема кредити  ;D ;D

Четох преди време една глупост, ама сайта беше от типа "пишем простотии заради посещенията", та не го запазих, щото едва ли ще е вярно, но ще я споделя, да се посмеем малко - някакъв в Бразилия си сменил пола от мъжки на женски, за да се пенсионира по-рано. Креативна идея хахахахаха
Активен

"-Аз съм орех и приличам на мозък!" "-Аз съм карфиол и приличам на дърво!" "-А аз съм гъба и мразя тази игра.. "

go_fire

• Global Moderator
  • Напреднали
  • Публикации: 7774
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
« Отговор #2207 -: Днес в 20:24 »
Плашещо е, колко е задобрял Гългъл.

На Lady другата седмица започва нова KDRAMA. Наречена е „Принц на покрива“.

Зададох въпрос на Гългъл, като за целта използвах SearX на адрес в пространството onion. Вървя с изключени бисквитки, js, картинки (нещата, с които най-често те индетифицират), а ungoogled-ния ми chromium лъже, че е Tor Browser, за да се изгуби сред тях.

С моя „английски“ си бях превел заглавието като: Prince on the roof. Гългъл някак си разбра, какво търся и ми даде директно резултати за Rooftop prince, каквото е действителното заглавие на сериала. Изумен съм.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Acho

• Напреднали
  • Публикации: 4350
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
« Отговор #2208 -: Днес в 20:48 »
Еми задобряват с тия интелекти.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - SeaGate, 160 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.