Автор Тема: На гол тумбак чифте пищови  (Прочетена 11949 пъти)

BULFON

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 478
  • Distribution: Fedora
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #30 -: Nov 21, 2008, 10:36 »
Чакайте малко
Емо това ли е : http://www.theemo.net/ ?
Активен

фонокартен телефонен апарат

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #31 -: Nov 21, 2008, 10:37 »
> /dev/null
Абсолютно съгласен с draco!
Златко, цар си на провокациите! Представи си обаче, ако енергията, предизвикана от теб, беше вложена например в превода на egroupware!
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

runtime

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 807
  • Distribution: Ubuntu 14.04
  • Window Manager: Unity
  • LZ1DOT
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #32 -: Nov 21, 2008, 10:53 »
Чакайте малко
Емо това ли е : http://www.theemo.net/ ?

Точно ...

Цитат
Емо - феновете се свързват най-често със склонност към самоубийство и с постоянни депресии.

И до някъде е вярно въпреки, че ако има подражатели тук ще го отрекат, но ако се загледаш статистически доста от тях са го направили, че и масови испълнения е имало ... Според мен определението е нещо средно между готика,секта и рок. :)
Което лично мен не ме дразни, но пък да не занимават останалите хора с простотията си .. Ако не им харесва живота, депресирани са и искат да скочат от 15 етаж да скачат, ама наглите все мрънкат, че не ги разбирали, не ги харесвали и целият им свят е виновен за това, че не им обръща внимание ... :)
« Последна редакция: Nov 21, 2008, 11:00 от run_time »
Активен

believer

  • Гост
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #33 -: Nov 21, 2008, 11:20 »
Според мен циганите могат да бъдат доста успешни "емота" само, че при тях "склонността към самоубийство и с постоянни депресии" е малко вероятна.  :D
Вчера при мен в офиса влязоха група младежи роми. Не стига, че чернички ами черни дрехи намъкнали. Една тинейджърка като заголила корема а вчера не беше много топло навън. :)
Веднага след като излязоха навън тинейджърката ромка се разцелува с друг ром. Не бяха от онези най-бедните и мизерни цигани поне по облеклото не личеше да са такива а и в офиса не останаха странни миризми. :)
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #34 -: Nov 21, 2008, 11:25 »
По темата:
Пак ще кажа, кое му е лошото на игрите? Какво е лошото, че всички купуват 1 кола на даден човек ... Ако всичко е достатъчно непорочно то какво лошо има, че 1 човек ще се почувства добре на фона на живота в момента? Какво е по-различното на това да се раздават мерцедеси пред печалбата от държавната лотария? Нима там идеята не е същата?
Според мен това изказване и като цяло темата е изблик на завист, че някой било то познат или непознат е спечелил, а аз (ти) не.

За пропусналите да прочетат статията в Новинар, която посочих - ето ТУК една още по-подробна, със сниимки на текстовете на SMS-ите на Глобул.  :'( Много интересно.

И run_time, това не е завист от моя страна, а гняв! И ключовата дума в случая е "подвеждане". Глобул подвеждат хората и това никак, ама никак не ми харесва.
Като допълнение: имам глобулски телефон. Не ми харесва, когато ми пращат подкани да участвам, при положение, че не съм дал нито един знак, че се интересувам от играта им, т.е. не съм пращал SMS-и. А ми пращат. Поне някъде да имаше функция "да ви *** мамата, престанете да ми пращате SMS-и!"! Няма!

Омръзна ми разни хора да ме третират като овца! Овръзна ми разни хора да ми говорят на "ти". Омръзна ми някакви хора да нарушвата елементарни норми. Омръзна ми разни хора да нарушават законите на държавата като се маскират с три ката грим.

В крайна сметка сме хора.

А телефончето, както вървят нещата, май ще си сменя оператора...  ;D
Активен

Без правила няма игра

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #35 -: Nov 21, 2008, 11:27 »
Що не си изхвърлиш телефона? Това ще е 100% гаранция че няма да те спамват със смс-и. Освен което е и 100% гаранция, че няма да участваш в смс игра. Освен което може да живееш по-дълго, което не е особено сигурно. И най-вече злите власти няма да знаят с кого си говориш, а това сигурно им е първа грижа :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

BULFON

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 478
  • Distribution: Fedora
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #36 -: Nov 21, 2008, 11:32 »
Един колега се обади на Глобул и ги помоли да не му пращат повече съобщения за "игрите" им.
Спряха.
Активен

фонокартен телефонен апарат

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #37 -: Nov 21, 2008, 11:38 »
Що не си изхвърлиш телефона? Това ще е 100% гаранция че няма да те спамват със смс-и.

Натам вървят нещата. И поправка, ще си изхвърля СИМ картата.  :D
Булфон , благодаря, може да пробвам.  [_]3
Активен

Без правила няма игра

believer

  • Гост
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #38 -: Nov 21, 2008, 11:50 »
//офф
Номерът на sms-ите на Глобул е 777, не знам дали умишлено са го избрали точно този номер или случайно но символиката може да му е доста дълбока.
Ако някой се интересува повече може да прочете тук:

http://believerbg.com/npl/content/content.php?content.17

Статията е обширна и ако не ви се чете цялата си намерете и прочетете пасажа само за седмиците доста е интересно.
Активен

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #39 -: Nov 21, 2008, 11:56 »
Що не си изхвърлиш телефона? Това ще е 100% гаранция че няма да те спамват със смс-и.

Натам вървят нещата. И поправка, ще си изхвърля СИМ картата.  :D

трябваше от там да почнеш според мен - нямаше да се ядосваш, дразниш .... и т.н. :)

само да питам - чувстваш ли се "подведен" и заблуден от рекламите по ТВ, радио, нет. ...... и ако не защо ???
пък ако да - почвай да Фърляш телвизора, радиото, РС-то ....... :):):)
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #40 -: Nov 21, 2008, 12:03 »
Хаха, 777, не може да не е умишлено :)

И все пак, онова сатанинско число не беше ли 666?
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #41 -: Nov 21, 2008, 12:07 »
само да питам - чувстваш ли се "подведен" и заблуден от рекламите по ТВ, радио, нет. ...... и ако не защо ???

Не. От тях се чувствам манипулиран.  ;D

А ве има нещо фашистко в мене, а?  :D Или може би само германско::)

senser, оказва се, че нещата, може би, не са толкова безнадеждни.  >:D
« Последна редакция: Nov 21, 2008, 13:05 от Zlatko »
Активен

Без правила няма игра

BULFON

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 478
  • Distribution: Fedora
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #42 -: Nov 21, 2008, 14:29 »
Активен

фонокартен телефонен апарат

google

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3443
  • Distribution: Ubuntu, Fedora, CentOS
  • Window Manager: Gnome
  • search and you shall find
    • Профил
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #43 -: Nov 21, 2008, 15:59 »
Да се върна на темата... няма нищо лошо нито в игрите с текстови съобщения, нито в услугите с добавена стойност по принцип. По-точната дефиниция на "гол тумбак чифте пищови" вероятно ще са хората които спечелят мерцедес и после вместо да го продадат и да си вържат гащите правят точно обратното - заробват се да го "издържат", лъскат, пазят в гаражи, т.н. Някой с 500 лв заплата, едвам си плаща сметките, ама като стане дума за Колата с главно К, казва "последен мерцедес"... :)

Вещоманията, в резултат на безверието (липсата на вяра в нещо възвишено) е нещото което мен лично ме дразни; Колкото до призивите "айде да мразим тези/онези" само щото не ни кефят - бъдете обективни; да си малцинство и да обираш омразата просто "ей така" е обидно. Аз познавам много цигани, черни, турци и други хора от "малцинства" - всичко е до човека. Ако ме питате за циганите например - нямам АБСОЛЮТНО НИЩО против тях, но съм категорично против отношението на държавата и фирмите... Говоря за това, че ако сестра ми не си плати тока, след 3 дена ще я отрежат, ще я глобят, ще стои 2 дена на тъмно преди пак да види светлина. В Ориндж Каунти никой не плаща, но никой не смее да ги пипне, щото избори идват и малкцинството сакън да не му посегнеш.

Много простички неща искам - равни права, НО ЗАЕДНО с равни задължения - никой няма да пречи на никой, ако обективно се прилагат правилата за всички ;)

п.п. линукс вече е толкова лесен, дори за начинаещи, че няма на кой да се помага ;) затова чешем клавиатурите тук  >:D  [_]3

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #44 -: Nov 21, 2008, 20:30 »
Принципно това е една от многото не особено смислени теми, така че няма какво да се взимаме насериозно :) Аз лично доста се забавлявах да пиша глупости в нея до момента. Понеже ми е отврат ден, трябваше да върша едни кофти манипулации и да чакам, в периодите на чакането беше доста забавно да пиша тук. Та така...не го вземайте присърце особено :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon