Автор Тема: BackTrack5  (Прочетена 5400 пъти)

Mitaka

  • Гост
Re: BackTrack5
« Отговор #15 -: Apr 13, 2012, 14:36 »
Чудя се дали да не го купя, и после да подам оплакване в КЗП за подвеждаща реклама :)
Отделно законността на това, което предлагат е леко спорна...

Цитат
за кодираните мрежи(WEP, WPA и WPA2), предлагаме диск за разбиване на паролите - напълно безплатно.

Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: BackTrack5
« Отговор #16 -: Apr 13, 2012, 16:23 »
Не мисля че е незаконно. Незаконно е да се логнеш в мрежата със счупената парола. Трошенето...може пък да ти прави кеф. Миналата година бях на Влас и по едно време много ми доскуча да пиянствам и да ходя на плажа...та реших да се занимавам с трошене на съседните wireless-и. Хващаха се поне 10 мрежи, част от тях хотелски, друга - на власнет. Не успях да събера handshakes от всички (не съм лош и не съм deauth-вал хората). След което pcap-а оива до домашната машинка където две 5870-ци се занимаваха с проблема. Хотелските passphrases ги строших всички без една, отчайващо предсказуеми бяха някак :) Власнетските съответно не успях. Но не съм се възползвал де, аз така или иначе си имах интернет.  И като се прибрах в София се оказа че в стаята спокойно биха виреели банани и ананаси :) Та сега се чудя дали съм нарушил закона или не :)

Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Инсталация на BackTrack5
Настройка на програми
luiji 16 5031 Последна публикация May 18, 2012, 16:30
от Bagatur