Автор Тема: Иде Коледа  (Прочетена 1376 пъти)

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Иде Коледа
« -: Dec 19, 2010, 22:35 »
Украсихте ли вече елхата, купихте ли подаръци, написахте ли картичките, сложихте ли мигащите лампички, прочетохте ли си "Christmas how to", приготвихте ли бъдника, пуснахте ли си коледни песнички, пуйката/прасето мърда ли е още?  :D  ;)
« Последна редакция: Dec 19, 2010, 22:37 от Златко »
Активен

Без правила няма игра

cybercop

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5626
  • Distribution: Ubuntu LTS, CENTOS 6.x
  • Window Manager: Xfce, Gnome 2
    • Профил
Re: Иде Коледа
« Отговор #1 -: Dec 19, 2010, 23:21 »
От тия всичките неща само прасето ми е сигурно, че от свинското в "Била" съм много доволен. А, като чуя коледна песен ми се гади.
Активен

Ползването на Linux води до пристрастяване. Факт.
http://s19.postimg.cc/4oajwoq5v/xenial2.png

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Иде Коледа
« Отговор #2 -: Dec 20, 2010, 01:06 »
Украсихте ли вече елхата - дам
купихте ли подаръци - не още  :-[ Но пък коледното пазаруване вчера имаше сериозен връх :)
написахте ли картичките - като купя подаръците
сложихте ли мигащите лампички - само те останаха несложени от украсата  8)
прочетохте ли си "Christmas how to" - прочетох разни рецепти за сладки неща :)
приготвихте ли бъдника - не сме на гориво с дърва  :( Във Франция за заместител си приготвят сладкиш пънче, но надали ще правя такова, други неща си набелязах...
пуснахте ли си коледни песнички - още през... октомври  ::)
пуйката/прасето мърда ли е още - май ще мърда и малко след Коледа...
Поздрав  [_]3
Активен

cybercop

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5626
  • Distribution: Ubuntu LTS, CENTOS 6.x
  • Window Manager: Xfce, Gnome 2
    • Профил
Re: Иде Коледа
« Отговор #3 -: Dec 20, 2010, 08:49 »
Млада жена да готви? Боже, какво доживях да видя. На мен до Нова година ми е планирано в кои заведения да ходим. Даже не ме и питат - само ме уведомяват. Абе аз ли само не мога да попадна на жена с някакви домакински умения. Баси късмета.
Активен

Ползването на Linux води до пристрастяване. Факт.
http://s19.postimg.cc/4oajwoq5v/xenial2.png

task_struct

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 576
  • Distribution: Kubuntu 14.04
  • Window Manager: KDE 4.13
    • Профил
Re: Иде Коледа
« Отговор #4 -: Dec 20, 2010, 09:12 »
Абе аз ли само не мога да попадна на жена с някакви домакински умения. Баси късмета.

Не си само ти. Аз се научих да готвя вече, защо с тия жени, ще умрем от глад ...
Активен

"Minds are like parachutes. They only function when they are open." - James Dewar

irc.freenode.net  / #linux-bg

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Иде Коледа
« Отговор #5 -: Dec 20, 2010, 09:16 »
Абе аз ли само не мога да попадна на жена с някакви домакински умения. Баси късмета.

Не си само ти. Аз се научих да готвя вече, защо с тия жени, ще умрем от глад ...

:D :D :D :D - да, да съгласен съм...
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

danaildr

  • Гост
Re: Иде Коледа
« Отговор #6 -: Dec 20, 2010, 11:13 »
:) Какво излиза, мъжете сме в кухнята ..... между другото предната коледа аз правих питата с паричката, доста сполучлива се оказа.
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Иде Коледа
« Отговор #7 -: Dec 20, 2010, 11:36 »
Оуу, горките мъже дето са в кухнята  [_]3 [_]3 [_]3 Стегнете се, професионалната кулинария обикновено е мъжко занимание, нито е срамно, нито е нетипично мъж да готви, дори явно сте по-талантливи в това.

Иначе аз готвя и започнах да готвя заради половинката си и защото ми писна да ядем боклуци от магазина или дюнерджийницата, а пък не можем да си позволим да ядем редовно по ресторанти (особено такива, които предлагат храна на по-високо ниво от домашното)...

Златко, я ти като питаш, разправяй при теб как е коледната подготовка, наточи ли виното, осоли ли сланинката ;)
Активен

tarball

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 896
  • Distribution: Arch linux;Debian Testing; Ubuntu
  • Window Manager: KDE;MATE;Xfce
    • Профил
Re: Иде Коледа
« Отговор #8 -: Dec 20, 2010, 17:44 »
При мен елхата е украсена и светка и мига на поразия още от 1-ви декември. ;D.Подаръци още не съм се замислял да търся.А както са тръгнали нещата жените май освен друго ще почнат да "оправят" мъжете,а не както е досега.Свинското и телешкото са на линия и само чакат да бъдат сготвени.Сланинка също има,защото много я обичам ;D ;D ;D.Винце,ракийка и други видове алкохоли не ме вълнуват,защото не употребявам никакъв алкохол.Празници като празници-ще минат и заминат много бързо.Не знам за вас ама аз като отмине новата година и в първите дни,че и седмици се чувствам някак депресиран,подтиснат и с недобро настроение.Имам чувствтото,че неизвестността през новата година го предизвиква това.Е,след това ми минава ама чувството е доста гадно.
Активен

Едно време бях спортен тип,сега съм...само тип!
The Future is OPEN!

task_struct

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 576
  • Distribution: Kubuntu 14.04
  • Window Manager: KDE 4.13
    • Профил
Re: Иде Коледа
« Отговор #9 -: Dec 20, 2010, 17:56 »
Не знам за вас ама аз като отмине новата година и в първите дни,че и седмици се чувствам някак депресиран,подтиснат и с недобро настроение.

И при мен е така, но мисля, че е заради това, че отново съм на работа :(
Активен

"Minds are like parachutes. They only function when they are open." - James Dewar

irc.freenode.net  / #linux-bg

danaildr

  • Гост
Re: Иде Коледа
« Отговор #10 -: Dec 20, 2010, 18:46 »
Не знам за вас ама аз като отмине новата година и в първите дни,че и седмици се чувствам някак депресиран,подтиснат и с недобро настроение.

И при мен е така, но мисля, че е заради това, че отново съм на работа :(
Аз пък имам рожден ден ма 31.12 и никой от "приятелите" ми не идва да го празнуваме .... всеки някъде за Нова Година, как да не се депресира човек, а и ако се случи да съм на работа (последните 5 години бях на работа) става просто перфектно.
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Иде Коледа
« Отговор #11 -: Dec 20, 2010, 18:51 »
Не знам за вас ама аз като отмине новата година и в първите дни,че и седмици се чувствам някак депресиран,подтиснат и с недобро настроение.

И при мен е така, но мисля, че е заради това, че отново съм на работа :(
Аз пък имам рожден ден ма 31.12 и никой от "приятелите" ми не идва да го празнуваме .... всеки някъде за Нова Година, как да не се депресира човек, а и ако се случи да съм на работа (последните 5 години бях на работа) става просто перфектно.

Баси кефа - ще се напиеш на работа :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: Иде Коледа
« Отговор #12 -: Dec 21, 2010, 10:48 »
Златко, я ти като питаш, разправяй при теб как е коледната подготовка, наточи ли виното, осоли ли сланинката ;)

Сланина не ям, виното ме чака в бутилка (е, има и домашно от баща ми), пуйката също е готова, другите работи още са в ход.  ^-^

А, като чуя коледна песен ми се гади.

А какво ще кажеш за нещо в този стил;D
« Последна редакция: Dec 21, 2010, 15:50 от Златко »
Активен

Без правила няма игра