Автор Тема: проблем с Windows Vista и SuSE 11.1 на един харддиск  (Прочетена 2495 пъти)

papi92

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
Здравейте! Надявам се темата да ми е в правилния раздел, ако не е ще съм ви много благодарен ако я преместите. Извинявам се ако темата се повтаря, но не можах да намеря решение с помощта на търсачката.

Ползвал съм Suse и преди, но с Windows ХР и тогава нямаше проблем. Днес я инсталирах, като имам и Vista. Не съм изтрил дяла на Windows-а, но не иска да зареди Vista-та.

Стига до буут менюто, където трябва да избера ОС и имам 3 избора. Две Suse-та 'като едното е някаква модификация' и Windows, но когато избера Windows се показва надпис 'доста бързо се скрива и не мога да го прочета' и се рестартира.

Използвам Windows Vista Black Edition 32-bit, която е с някакъв вграден лоудер, за да е активирана. Може ли някой да ми помогне да си оправя с проблема?

Благодаря много!
Активен

tyuio

  • Гост
 Windows Vista Black Edition майкрософт  няма незнам каква е тая работа. едно време сусъ имаше в диска си рипеар пробваи с него иначе има супергруб диск и с него може да пробваш. Ако тази версия която ползваш на уин е някаква пиратска изгъзица и пипа нещо в буутващата част  няма как да ти помогнем.
Активен

papi92

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
тя е модната виста, не е оригинална на кайкрософт
Активен

tyuio

  • Гост
модна виста няма, всички са демоде вече има уин 7 :) и да ти кажа смо малоумници си качват виста при това положение ако изобщо ще се ползва нещо различно от хр то положително ще е 7. Не Обиждам. ако нещо са пипали по буутващата част няма как да ти помогнем истинстакат виста няма проблеми с дуал буут
« Последна редакция: Jul 30, 2009, 18:05 от tyuio »
Активен

papi92

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
със сигурност са пипали там, защото при заражедане преди да излезе зареждащия се скрол изписва нещо за Vista Loader GRUB или нещо подобно 'отново е твърде бързо за да мога да го разчета'
Активен

tyuio

  • Гост
пробвай все пак да рипернеш груб иначе като толкова държиш да е виста сложи си ултимат само тя "работи"
Активен

papi92

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
тя е ultimate, но е със сменена тема и активирана.... благодаря за помощта
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Инсталиране на windows vista
Живота, вселената и някакви други глупости
BULFON 2 4025 Последна публикация Feb 05, 2007, 22:23
от Филип Бонев
Windows vista
Хумор
Addicted 1 3250 Последна публикация Mar 12, 2007, 00:27
от SOMNIVM
Windows vista - най най най ......
Живота, вселената и някакви други глупости
senser 34 9660 Последна публикация Mar 22, 2007, 16:30
от ray
Windows vista навсякъде у дома!
Хумор
Whisper 4 4256 Последна публикация Mar 22, 2008, 12:36
от bulg
Windows 7 Vs Debian lenny Vs Red Hat Enterprice Vs Windows Vista
Системна Сигурност
chen_dzen 14 12521 Последна публикация Jul 16, 2010, 20:02
от gat3way