Автор Тема: Re: Вие можете ли това?  (Прочетена 2677 пъти)

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Вие можете ли това?
« -: Dec 21, 2012, 21:29 »
Викторе, аз не малко съм се занимавал с вашия проекти, но да ти кажа честно, вдигнах ръце!
Във вашия форум доста сме спорили и с тази политика която провеждате, трудно може да се работи с вас. Не веднъж съм предлагал да вземете пример от други разработчици на бизнес софтуер за Линукс. Почти всички разработват версия само за дистрибуции с дълга поддръжка. Ето например Zimbra е само за ЛТС версиите на Убунту и другите дистрибуции. Така само си пилеете труда да го пригаждате да работи под всяка нова боклучава версия на дистрибуцията.
Другия проблем е, че когато някой се обади за проблем във форума, ти вече по енерция реагираш, че проблема е в неговия телевизор и тези които не са настроени за спор като мен може и да се откажат.
Да не говорим пък за несъвместимото съжителство на Линукс проекта с другите ви продукти които отхвърлят изцяло Линукс в една смесена структура.
Хората които се занимават с Линукс не са просто ентусиасти които за едно мерси ще направят какво ли не.
Много бих желал да се занимавам с вашия проект и да го развиваме, но така не става.
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5296
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Вие можете ли това?
« Отговор #1 -: Dec 21, 2012, 21:43 »
Малко по малко, ще си дойдем на думата.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Вие можете ли това?
« Отговор #2 -: Dec 23, 2012, 02:55 »
OK, щом искате да си изливате „душите“, ето ви подходящо място.
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Вие можете ли това?
« Отговор #3 -: Dec 23, 2012, 03:30 »
Само не разбрах, къде отидоха предишните постове по темата!
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5296
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Вие можете ли това?
« Отговор #4 -: Dec 23, 2012, 09:16 »
Е, къде ?

Лашнаха ги набързо, барабар с техните коментари и забележки към мене. Броиха го като заяждане и ме цензурираха на момента. DELETE и готово.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: Вие можете ли това?
« Отговор #5 -: Dec 23, 2012, 10:21 »
И аз си викам "Я! В тази тема има нещо ново!". А то - нъцки! :)
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Вие можете ли това?
« Отговор #6 -: Dec 23, 2012, 22:31 »
Е, къде ?

Лашнаха ги набързо, барабар с техните коментари и забележки към мене. Броиха го като заяждане и ме цензурираха на момента. DELETE и готово.
Не знаех, че имате толкова лошо мнение за модераторите... :) Както много други пъти, и тук разделих темата на две и пратих новата в подходящото за нея място. Оригиналната тема си стои в секцията, в която беше, то я: http://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=44143.0 И няма изтрити постове!  :)
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Вие можете ли това?
« Отговор #7 -: Dec 23, 2012, 22:36 »
Е, къде ?

Лашнаха ги набързо, барабар с техните коментари и забележки към мене. Броиха го като заяждане и ме цензурираха на момента. DELETE и готово.
Не знаех, че имате толкова лошо мнение за модераторите... :) Както много други пъти, и тук разделих темата на две и пратих новата в подходящото за нея място. Оригиналната тема си стои в секцията, в която беше, то я: http://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=44143.0 И няма изтрити постове!  :)

За кво' му се връзваш на акъла на тоя пенсионер, Марче?
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Вие можете ли това?
« Отговор #8 -: Dec 24, 2012, 03:19 »
Е, къде ?

Лашнаха ги набързо, барабар с техните коментари и забележки към мене. Броиха го като заяждане и ме цензурираха на момента. DELETE и готово.
Не знаех, че имате толкова лошо мнение за модераторите... :) Както много други пъти, и тук разделих темата на две и пратих новата в подходящото за нея място. Оригиналната тема си стои в секцията, в която беше, то я: http://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=44143.0 И няма изтрити постове!  :)

Ами аз снощи, не видях къде е началото на темата и бях много озадачен!
Ама пак не разбирам, защо я раздели!? Нещо специално отношение към МИ ли!?
Аз имам чувството, че този техен проект е да доказват нагледно, че Линукс не става за нищо! Май не си чела много-много в техния форум?
Активен

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
Re: Вие можете ли това?
« Отговор #9 -: Dec 24, 2012, 08:34 »
Бе стига мрънкахте за глупости бе!!!
Съвсем ясно и логично Марчето е разделила темата, която първоначално беше за специалисти за инсталиране на софтуера, от темата, в която вие искате да се плюнчите за това колко са надути в Микроинвест и става ли за нещо техния продукт.
Разбирам да сте написали нещо кой знае какво и да ревете, че не го виждате, а то ....

Малко пиете по празниците ми се струва  [_]3
Активен