Автор Тема: Търся възможност за стаж с Линукс  (Прочетена 4705 пъти)

BatGeorgeone

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 18
    • Профил
    • WWW
Здравейте

Казвам се Георги Стоянов на 25 години съм , семестриално завършил Мениджмънт в Международния Бизнес, владея отлично Английски и Руски език, средно ниво на Немски и Френски, и бих желал да придобия практически умения с Линукс в системното администриране, работа със сървъри и бази данни, приложен софтуер под GPL, нямам никакви претенции за дистрибуция и сфера на конкретната работа , стига да е т.н. IT  .
Идеята ми е да получа представа как се работи в България и евентоално да се насоча към по-нататъшно развитие в някоя от сферите на IT.

P.S. Последните 3 години съм живял и работил в Англия и последнят ми опит от БГ е от преди 3 години. Занимавам се с Линукс от няколко години,имам сносни познания по изграждане и обслужване на мрежи,  нямам програмистки умения освен DHTML и малко JavaScript, пиша елементарни скриптове в shell, много съм бърз и ефективен в работата с помощна документация.Умея да работя в екип.
За контакт: george(a)georgeone(dot)org i ICQ 56361119
Активен

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Търся възможност за стаж с Линукс
« Отговор #1 -: Jun 10, 2005, 01:02 »
Ха!

Тая обява съм сигурен, че съм я виждал и преди около половин / 1 година - с абсолютно същия текст ... и аватар ?!?!

Нещо не разбирам каква е целта ......
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P

  • Гост
Търся възможност за стаж с Линукс
« Отговор #2 -: Jun 10, 2005, 09:28 »
Що не пробваш сам да си бачкаш, ако ти е само за стажа... Направи си един уеб, мейл, днс... сървър във вас... Сложи му реално ip... Хостни на няколко приятели ейлите, сайтовете... И си готов...
Активен

BatGeorgeone

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 18
    • Профил
    • WWW
Търся възможност за стаж с Линукс
« Отговор #3 -: Jun 12, 2005, 09:15 »
Драги ВладСън,

ами пуснах обявата доста отдавна, може и да има 6 месеца....

Целта е , млад амбициозен човек да се реализира в насока интересна за него.

За Лото,

мерси за съвета , направил съм това и полека лека се уча, дори доста по интересни неща правя, или по скоро се мъча с тях ;-))

Благодаря и много поздрави на всички !

После Пис: от известно време работя в малка фирма като точно такъв като в обявата ми по-горе, има свестни фирми в България..... ( София ;-)))
Активен