Титла: Suse 10 Публикувано от: tsekataa в Nov 07, 2005, 23:05 Здавейте! Използвам SuSe 10 като втора OS. Проблемът ми е: не мога да създавам папки, променям настройки в дяловете на харда, които са форматирани NTFS( на Win ). Мога само да преглеждам информацията. Как да го оправя този проблем?
![]() Титла: Suse 10 Публикувано от: в Nov 08, 2005, 01:42 Няма да можеш и не е препоръчително да опитваш. Така е защото уиндозззкия дял е само за четене . Колкото до редактиране на дялове , може , но не пипай нищо ако не знаеш какво ще се получи накрая. Колкото до писането и създаване на папки на NTFS ,има някава програма , но нищо повече не се сещам за нея, до колкото съм чел и чувал , това е лоша идея.
Титла: Suse 10 Публикувано от: tsekataa в Nov 08, 2005, 08:34 Значи, за да направя някаква промяна трябва да си вляза в Уин
и от там. Мерси Титла: Suse 10 Публикувано от: в Nov 08, 2005, 08:58 Ако системата ти позволява - направи си един дял на fat32 в който да правиш каквото си искаш и от двете системи
![]() |