Титла: CPU за аудио (и видео) обработка? Публикувано от: some777 в Dec 02, 2005, 22:50 Бихте ли си дали мнението кой CPU+mainboard е по-подходящ за натоварена аудио (и отчасти видео) обработка?
Може да са по-скъпи нещатата но да са наистина добри. Напр нещо такова става: CPU 200-250$, mainbord 100-150$, но ако има смисъл може и малко повече. мерси Титла: CPU за аудио (и видео) обработка? Публикувано от: в Dec 03, 2005, 11:32 Сглобяването на машина не е като сипване на картофи в пазарска чанта... "може да са по-скъпи, ама по-едри".
Кажи какво си избрал като захранване, кутия, ще клокваш ли или не, колко е крайния бюджет за системата... Така ще ти помогнем да избереш отлична машина. Колко важна е скоростта? Иначе тук има прекрасна тема за двуядрени процесори, която със сигурност ще те ориентира... ![]() |