Титла: желания/е/etc. Публикувано от: satir в Apr 28, 2008, 21:16 не намирам място са тази тема/въпрос
скоро ми попадна живо цд с убунто... от жар компютър... направили са си го както им е удобно на тях.... нема лошо аз обаче икам да си направя мое.... след като няколко месеца -инсталирам..., деинстралирам..... бе с други думи правя квото мога, за да си направя убунтото по мой вкус.... искам да си направя и едно ливе цд от МОЕТО СИ УБУНТУ.... до сега съм успял единственно да му направа архив с партимаже... много усилено ме вълнува въпроса как да му направя ИСО така че да мога при нужда да го инсталирам/преинсталирам когато се наложи ![]() идеи някакви? п.с. като нов потребител доста често скапвам инсталацията от любопитство и незнание, така че желанието ми не е просто каприз... Титла: желания/е/etc. Публикувано от: dmanolov в Apr 28, 2008, 22:52 Прочети тук - има подробно описание:
http://skss.learnfree.eu/archives/146 Може да си изтеглиш "Учи Свободен с Убунту" който е също е жив диск, базиран на Убунту, там я има тази програма, както и много други програми необходими за всекидневна работа. Титла: желания/е/etc. Публикувано от: eniac111 в Apr 29, 2008, 11:24 Титла: желания/е/etc. Публикувано от: satir в Apr 29, 2008, 21:16 някъде бех писал че ви обичам. -верно е!
edit:готово, вече си имам мое копие на системата, перфектно, е инсталлациите под wine не са включени ама това не е болка за умиране. За сметка на това пък всички потребители и "неща" които съм накачурил на системата са си ок. ![]() |