Титла: KDE или Gnome? Публикувано от: PapaJoe в Apr 28, 2005, 09:49 Не мога да си избера дистрибуция която да ползвам, и след като про4етох различна литература и се разрових в няколко сайта разбрах че от голямо значение е с каква графична среда 6те бъде дистр.Прочетах материали за двете основни(KDE и Gnome) но никаде не можах да намеря сравнение между тях, а не сам толкова разбиращ че да го направя сам. Кажете ми каде мога да открия това не6то написано?Благодаря
Титла: KDE или Gnome? Публикувано от: spawnman в Apr 28, 2005, 10:12 "Колкото повече, толкова повече...".
Пробвай ги и двете, остави тази, която ти хареса. Нещо повече пробвай всичко, което се сетиш и работи с това, което ти е удобно! Въпросът ти е от типа БМВ или Мерцедес, Левски или ЦСКА, брюнетки или блондинки... Никой не може да те накара само с едно изказване да направиш това или онова. Свободен си да избираш според личните си предпочитания ![]() Успех! Титла: KDE или Gnome? Публикувано от: Ice___Cool в Apr 28, 2005, 10:50 Почти висчки дистрота (май само лайв ЦД са изключение) идват със КДЕ и Гноме, така че можеш да си ги инстариш и да ги пробваш и двете. Съответно което ти допадне повече него ще ползваш. В това имено се изразява и час от свободата да ползваш ГНУ/Линукс - имаш право на избор ти е не някой др.
![]() Титла: KDE или Gnome? Публикувано от: Agent_SMITH в Apr 28, 2005, 16:18 Спокойно можеш да си инсталираш и ГНОМЕ, и КДЕ, и xfce и blackbox, и... , и... и какво ли още не!
Пробвай и си харесай каквото ти е на сърце. |