Титла: Инсталиране на PrestaShop проблем! Публикувано от: backinblack в Apr 27, 2012, 17:28 Опитвам се да инсталирам и разгледам този продукт и не успявам да го стартирам накрая да ми се отвори администраторския панел!
Изтрил съм инсталационната папка, но иска май да изтрия или преименувам и папката admin, но като я преименувам и напиша в браузера новото име и ...... грешка 404! http://imageshack.us/f/707/10263711.png/ това е скрииншота! Чичо Гугъл нищо на разбираем за мен език не казва по въпроса! Инструкците за инсталиране които намирам са за уеб хостинг сървъри! По идентичен начин инсталирах още няколко неща безпроблемно и само тука греда! Титла: Re: Инсталиране на PrestaShop проблем! Публикувано от: kip в Apr 27, 2012, 22:06 Виж привилегиите на папките и как точно преименуваш admin.За пробата аз го сложих на admin10 и всичко е ОК.
Титла: Re: Инсталиране на PrestaShop проблем! Публикувано от: backinblack в Apr 28, 2012, 00:12 Ами няколко пъти я инсталирах на виртуалката, като първите пъти я прекръствах папката точно на името което ме съветва и резултата е е дин и същ!
По същия начин инсталирах и други приложения и всички искат САМО да се изтрие папката инстал! Титла: Re: Инсталиране на PrestaShop проблем! Публикувано от: Georgy в Apr 28, 2012, 08:52 Престашоп-а си иска и преименуване на админ папката.
Просто направи това което пише в съобщението и трябва да тръгне. Като я достъпваш трябва да въвеждаш вече преименуваното име. Титла: Re: Инсталиране на PrestaShop проблем! Публикувано от: backinblack в Apr 28, 2012, 15:58 Малко напреднах, но ...... малко!
Папката на Престашоп е /var/www/prestashop . Като напиша в браузера 192.168.1.224/prestashop/administrator, както съм прекръстил папката, не зарежда автоматично файла login.php и трябва ръчно да го напиша и ми вади екрана за вход с мейла и паролата от регистрацията, но като натисна бутона за логване ме прехвърля на http://192.168.1.224/prestashop/administrator/index.php и вика: Цитат Грешка в сървъра |