Титла: Търси се... (под дърво и камък) във Варна Публикувано от: l1nuxfan в Jul 12, 2013, 13:04 Здравейте,
Търся системен администратор или начинаещ програмист под линукс, но с влечение към системната част и мрежови възможности на *nix базирани ОС. Може и студент завършил, незавършил - не е от значение, важно е да харесвате линукс и да го ползвате като основна операционна система. Не е нужно да имате голям опит с изброените по-долу ОС или езици, може да го натрупате по време на работния процес. Задачите, с който ще се занимавате ще са доста разноoбразни, ако не се плашите от предизвикателства и започнете работа - пишете. Ще изброя част от технологиите, с които ще се работи: man(1), Linux, FreeBSD, Raspberry PI, bash, perl, ruby, python, rails, iptv, unicast, multicast, firewalls, databases (mysql, postgresql)… Ако някой е заинтересуван, може да ми пише na ЛС или да се видим направо във ВарнаЛаб. Титла: Re: Търси се... (под дърво и камък) във Варна Публикувано от: backinblack в Jul 12, 2013, 13:31 Хихихи! Явно са ви малко дърветата и камъните у Варна, че тук има сериозна Варненска агитка :D
Титла: Re: Търси се... (под дърво и камък) във Варна Публикувано от: rcbandit2 в Jul 12, 2013, 13:45 Информативно да попитам как вървят заплатите на такъв тип специалисти?
Титла: Re: Търси се... (под дърво и камък) във Варна Публикувано от: laskov в Jul 13, 2013, 14:47 Информативно да попитам, на пълен работен ден ли го искате или на свършена работа? :)
Титла: Re: Търси се... (под дърво и камък) във Варна Публикувано от: appmaster в Jul 13, 2013, 15:41 Информативно да попитам, в крайна сметка програмист ли се търси или системен администратор? Или е най-добре и двете и ако може да се плаща само за едното?
Титла: Re: Търси се... (под дърво и камък) във Варна Публикувано от: bozhan в Jul 13, 2013, 22:57 Информативно да попитам, дистанционно възможно ли е да се работи ?
|