Ами незнам.Може все пак да изтегля едно двд.И без това имам едни смотани двд-та,които ако не стане записа няма да има значение ами ще запиша пак.Пък и ако се оправи туй може и с него.
@backtolife - къде да ги добавя тези редове??? @ ROKO - добавих тези редове - резултат:Нулев Май ще се наложи да си преинсталирам Линукса.А имам друг въпрос: Ако се наложи да преинсталирам на 3 ГБ рам добре ли ще върви Слакоер 13.0?
ЕДИТ:На стария компютър имах същата конфигурация (Слак +КДЕ 3.51)Такива проблеми там нямаше.Но компа се скапа и не пазя Хорг.цонф. Сега съм с лаптоп на който преди известно време имаше същата ос като сега.Но ползвах само Уина и изтрих линукса.И нзи ден си сложих пак.Също имам проблем с Уаярлеса. Абе нещо много проблеми станаха с този линукс.Но да го похваля - по-бърз е от Вина 7
Здравейте отново.Имам нов проблем на Slackware 12.2 KDE 3.5.Във сайта на Георги Чорбаджийски е обяснено как да си направим да ни работи скрола обаче при мен не става.Същото е и с превключването м-у езиците.И това не става.И третият проблем - с копирането и поставянето.Когато маркирам текст и натисна CTRL+V или CRTL+C не става нищо.Моля помогнете!
PS:Без да искам намерих само тази папка с програмите които Menu Updating Tool е сложила.Папката се намира в share с името applnk.Благодаря отново че ми казе за папката КДЕ. Поздрави!
Slackware 12.2 - КДЕ 3.5. Не мога да ви кажа кои проgрами са отишли в менюто защото без да искам ги добавих всичките.Като пусна да сканирам програмата ми казва: 0 програми са намерени.
Здравейте. Имам проблем с въпросния туул. Без да искам, сложих всичките си програми в менюто. Има ли начин да ги върна в програмата и да ги махна от менюто? Благодаря предварително.