А аз пак се опитвам да ти кажа че това дето си го мислиш не идва от --password опцията а от -m
he опцията която ти добавя
header
encryption, а хедъра ти е мястто където се пазят имената на файловете (пробвай само за спорта и махни само -mhe, а си остави паролата да видиш че и с парола имената пак се виждат, а само съдържанието е криптирано, ма то там и криптирано и некриптирано е все едно и също и без парола пак не мож позна какво има във файла /без да го разархивираш/)
..и моите два цента (а бе сега вече... 5 ст. на 2 цента ли ги приравнявате или на 2.5)
1. Ако това ти беше целта - задачата ти беше много неправилно фомрулирана
2. Защо ще искаш да скриеш имената на файловете ако не то пука за сигурност(та)
П.П. А при РАР опцията е -hpPASSWORD за разлика от обикновеното -pPASSWORD, а и като ще си го мериш, знай че РАР го има още сто години преди 7зип вкл. и с опцията за имената. Плюс още нещо (т'ва е по специалността на Гогата , който се изявява/ше и като дърт джамджия напоследък)

RAR supports storing
NTFS Alternate Data
Streams (ADS) in normal RAR/RAR5 archives.
7‑Zip does not support storing ADS in 7z archives