Готово.
1.Свалих kernel-2.6.16-1.2122_FC5.src.rpm(при мен такава беше текущата версия на ядрото)
2.Инсталирах с rpm -ivh kernel-2.6.16-1.2122_FC5.src.rpm
3.След това изпълних cd /usr/src/redhat/SPECS за влизане в дир.SPECS
4.Изпълних rpmbuild -bp --target=i686 kernel-2.6.spec и след това имах дир.
/usr/src/redhat/BUILD/kernel-2.6.16/linux-2.6.16.i686 в която е готовия сорс.
5.След това отидох чрез cd /mnt/linuxsata/Programs/truecrypt-4.2/Linux(в моя случай) в дир. където се намират скриптовете build.sh и install.sh
6.Стартирах първо build.sh чрез ./build.sh и посочих /usr/src/redhat/BUILD/kernel-2.6.16/linux-2.6.16.i686 като дир. за сорса на текущото ядро.
7.След компилирането на програмата я инсталирах чрез скрипта install.sh (изпълнява се ./install.sh), отговирих на няколкото въпроса по време на инсталацията свързани с местата за поставяне на изпалнимия файл на програмата и файла на man страниците, а също така и с правата за достъп до програмата на обикновенните потребители.
С това приключи сагата около инсталацията на True Crypt.

'>
Стартира се, като просто се изпълни truecrypt с опции в конзола(за справки в man-a).
Надявам се, описаните от мен действия да помогнат на други хора да инсталират True Crypt в/у Fedora.
Големи благодарности на Teleport и Vesselinkolev(най-вече) за помоща.
Пп:
Последен въпрос:
При ъпдейт на ядрото с нова версия, дали True Crypt ще работи или ще трябва да се повтарят горните стъпки, само че със сорса на новото ядро?