Видео:
1. Дръпнах си драйвърите за GeForce 6600GT.
2. Почнах да инсталирам и още в началото ми дава грешка за някакъв линкър(до колкото разбрах) и ми каза да видя дали имам инсталиран пакета "binutils", а ако го имам вече инсталиран да проверя дали "ld" ми се намира в правилната директория.
3. Интересува ме как да разбера дали имам инсталиран този пакет. И въобще, ако някой се е сблъсквал с този проблем да ми кажи как го е решил.
Мрежа:
Настройл съм си мрежата всичко ми е ток и жица - имам си и и-нет и мрежа. Обаче искам да споделя интернет-а с другата ми машина. Интернет-а ми се предава директно по локалната мрежа от доставчика - не ползвам VPN или нещо такова. Настройл съм си eth0(картата чрез която осъществявам връзката м/у двата компа) с IP: 192.168.0.1, а втората машина е с 192.168.0.2. eth1(към доставчика) ми е с IP: 192.168.12.18(така ми го е задал доставчика). Имам си и и-нет и мрежа, има и връзка м/у първият и вторият ми комп. Но незнам как да споделя на другия комп мрежата и интернета които получавам от доставчика.
Мишка:
Проблема ми е, че немога да си настроя скрола.
И един можеби още по-тъп въпрос - как да си направя да си сменям езиците с клавиатурата, а не постоянно да "цъкам" на иконката в панела.
Благодаря предварително на всички за помоща. Извинявам се, ако въпросите ми са глупави, но тепърва се запознавам с Linux и Slackware 11.0

Поздрави!
