Всяка вечер тия изпращат по толкова много дронове. Кои прихванали, кои не можали, ама ударите са сериозни:
https://fakti.bg/world/1063565-nosht-na-ognen-sblasak-masirani-vazdushni-udari-mejdu-rusia-i-ukraina
|
11
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
-: Днес в 06:56
|
||
| Започната от go_fire - Последна публикация от Acho | ||
|
12
-: Jun 25, 2026, 20:42
|
||
| Започната от zeridon - Последна публикация от 4096bits | ||
|
Изобщо не разбрах, за какво говориш
![]() Не се занимавам с Митоси и подобни. |
||
|
13
-: Jun 25, 2026, 20:36
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits | ||
|
Няма нервно напрежение.
Само казвам, че ще си слагаш главата в торбата за нещо, най-добре скачай с двата крака. |
||
|
14
-: Jun 25, 2026, 18:39
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от remotexx | ||
|
Да смъкнем малко нервното напрежение.. вече ще може да медитирате и по врeме на движение - без да си сваляте маратонките
https://www.cnn.com/style/nike-mind-altering-shoes-neuro-wearables-intl-spc the foam nodes firing up mechanoreceptors and subsequently stimulating parts of the brain is not dissimilar to the process of meditation, whereby the mind is actively encouraged to think about what is happening within the body. |
||
|
15
-: Jun 25, 2026, 18:36
|
||
| Започната от zeridon - Последна публикация от remotexx | ||
|
Даваш го на Курсора, той знае всичко
![]() или на Клод и сие... А за Питоня и там външните услуги, там Митоса е баш майстора, първо за разпробиване на дупки, че инак ще трябва да е на това на което си е написан - Пърл и ПХП (пърлиш го не пърлиш - все тая) |
||
|
16
-: Jun 25, 2026, 17:42
|
||
| Започната от zeridon - Последна публикация от 4096bits | ||
|
Защо не на Python?
Perl не зная. РНР също. Има безплатни услуги, които с толкова малък трафик ще си останат безплатни. Качва се скрипта там, дава се на cron да го пуска веднъж на час и забравяш |
||
|
17
-: Jun 25, 2026, 15:35
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits | ||
Или тарикат, или брутален.Какво общо има изпепеляването на тези къщички с това, дали ще ме хванат.Кое от всичко това не мога? Докато са там всички, палиш им полицейския участък или пък кметството, където пребивават корумпетата. После и там отиват, а ти ги чакаш с нещо. След това цялата полиция тръгва след теб, ти вече си при МС. Ескалация ли му казват? |
||
|
18
-: Jun 25, 2026, 14:28
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a | ||
Обедня горкия човек, жив да го оплачеш направо: Направо е за социални помощи. ![]() Между другото, "обедняването", т.е. спадането на цената на акциите, е общо за над 200 мкрд. $, това за повечето държави по света е направо финансова катастрофа ... |
||
|
19
-: Jun 25, 2026, 14:23
|
||
| Започната от zeridon - Последна публикация от spec1a | ||
|
Това хубаво, но ще трябва да пишеш на Perl и/или PHP.
Не на Python. Или ... ще трябва компютъра ти да е включен постоянно, да влиза автоматично в сайта с административен акаунт и да бърше ... |
||
|
20
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 25, 2026, 14:06
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от spec1a | ||
|
ИИ агентът Codex на OpenAI масово поврежда SSD дисковете чрез излишно записване на данни
https://www.kaldata.com/%d1%85%d0%b0%d1%80%d0%b4%d1%83%d0%b5%d1%80/%d0%b8%d0%b8-%d0%b0%d0%b3%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%8a%d1%82-codex-%d0%bd%d0%b0-openai-%d0%bc%d0%b0%d1%81%d0%be%d0%b2%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%b2%d1%80%d0%b5%d0%b6%d0%b4%d0%b0-ssd-%d0%b4%d0%b8%d1%81%d0%ba-683598.html Извод: не разчитайте на ИИ, особено на разни там OpenAI,Anthropic и др. подобни, ръководени от еврейски педерастчета... |
||

![Beer [_]3](https://www.linux-bg.org/forum/Smileys/default/beer.gif)
