Е не само талянците са с големи проблеми в ГейРопата -
голям външен дълг, сериозни бюджетни дефицити и т.н.
|
11
-: Днес в 10:17
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от spec1a | ||
|
12
-: Днес в 09:05
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от Acho | ||
|
Хикс игрек зет, 'се там. Като ще се сгъбва едно нещо - задължително ще каталяса:
https://www.vesti.bg/sviat/socialnata-mrezha-x-pretyrpia-sriv-6262979 |
||
|
13
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
-: Днес в 09:03
|
||
| Започната от go_fire - Последна публикация от Acho | ||
|
Ама знаят къде да се целят украинците, баш в оръжейните заводи:
https://www.vesti.bg/sviat/ukrajna-udari-ruski-voenen-zavod-vyv-voronezh-porazeni-sa-moshtnosti-za-raketna-elektronika-6262987 |
||
|
14
-: Днес в 08:56
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от Acho | ||
|
15
-: Днес в 08:53
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от Acho | ||
|
Заповедите те си излизат, ама кога ли реално ще ги съборите:
https://novini.bg/article/2026062305270731956 |
||
|
16
-: Днес в 04:51
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от remotexx | ||
|
Да се покриеш от властите напр.
![]() https://www.vesti.bg/bulgaria/britanskite-vlasti-izdirvat-3-500-bylgari-za-nepogaseni-studentski-zaemi-6262873 Британските власти издирват 3 500 българи за непогасени студентски заеми Размерът на задълженията при някои от тях достига шестцифрени суми -- Мисирката направо изби рибата с т'ва "видяхме как млади хора търсят дупки във Великобритания" ми к'во да търсят младите (кой за каквото си мисли) ..явно българските дупки вече за нищо не стават и/ли са си изчерпали лимита ![]() П.П. Мила родна картинка ...единия ми тръгнал с ножа да влиза в престрелка, а пък другия е егати стрелеца с прободната рана https://www.vesti.bg/bulgaria/kyrvaviiat-ekshyn-na-plazha-kraj-varna-prostrelian-i-namushkan-s-nozh-se-boriat-za-zhivota-si-6262940 |
||
|
17
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 04:13
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от remotexx | ||
|
Гогата (беш)е прав - след програмистите дойде ред и на счетитата да намажат
![]() -- и още малко по темата за държавите и "държавите" и.. "икономиката, глупако!" https://www.youtube.com/shorts/dHXKqrFgWXA |
||
|
18
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
-: Днес в 01:46
|
||
| Започната от go_fire - Последна публикация от remotexx | ||
Кирил Петков се насочва към бизнеса с военни дронове? A аз откога ви разправям - инвестирайте се бе.. уж сте коскоджамити банкери а пак ви изпревариха ...а-а-а някой хора имат (по) много 3Д принтерри - и не ги оставят да прашасват ![]() -- A да видим и до какво ще доведе Кримското лято (т'ва лято) https://www.youtube.com/watch?v=zJNDRXHL-FY ...в най-добрия случай (за тях) москалите ще охраняват едни празни плажове (т.е. вместо да имат да взимат кинти от туристите ще имат да дават едни кинти за аскера да им варди празните плажове) ![]() -- и краят на играта май наближава (е.. поне 80 млрд. по-близо) https://www.youtube.com/watch?v=-bHdOvqEi48 |
||
|
19
-: Jun 22, 2026, 22:36
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от 4096bits | ||
|
И големи проблеми.
|
||
|
20
-: Jun 22, 2026, 22:35
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits | ||
|
Кое от всичко това не мога?
Да си запазя къщата или да изпепеля комплекса? |
||


![Beer [_]3](https://www.linux-bg.org/forum/Smileys/default/beer.gif)

