..
Скоро ще гледаме отново филмът: Последнее лето русских в крыму!
..
"Надай се, жено, на пиян уй..", та и украинската перемога така. Зеля кафе щеше да пие в Крим преди има-няма 2-3 години. Както вървят нещата, кафето ще е в Киев и бая горчиво, като отрова за мишки- захарта ще отиде в Славянск и КраматорскСигурно още от 2014 им е горчиво на нацитата за Крим- последната им година там. Пехота нямат, въпреки бусификацията в Украйна. За сметка на това имат нови гробища-
https://t.me/s/spletnicca/23480
"Одним из наиболее заметных признаков масштаба происходящего стала ситуация с местами захоронений. Кладбищенская инфраструктура в разных регионах страны сталкивается с серьезной нагрузкой, а власти вынуждены искать новые территории для погребений. В мае Зеленский подписал указ о создании новых кладбищ в регионах Украины — старые места захоронений уже во многих городах фактически исчерпали свои возможности."
Територия с дронове нито се превзема, нито се задържа.
Оригинала е ... сръбски ...
Надай се куре на пияна жЕна

Сигурно още от 2014 им е горчиво на нацитата за Крим- последната им година там. Пехота нямат, въпреки бусификацията в Украйна. За сметка на това имат нови гробища-