Страници: 1 [2] 3 4 ... 10
 11 
 -: Днес в 09:35 
Започната от go_fire - Последна публикация от spec1a
..

Скоро ще гледаме отново филмът: Последнее лето русских в крыму!
..

"Надай се, жено, на пиян уй..", та и украинската перемога така. Зеля кафе щеше да пие в Крим преди има-няма 2-3 години. Както вървят нещата, кафето ще е в Киев и бая горчиво, като отрова за мишки- захарта ще отиде в Славянск и Краматорск  [_]3 Сигурно още от 2014 им е горчиво на нацитата за Крим- последната им година там. Пехота нямат, въпреки бусификацията в Украйна. За сметка на това имат нови гробища-
https://t.me/s/spletnicca/23480

"Одним из наиболее заметных признаков масштаба происходящего стала ситуация с местами захоронений. Кладбищенская инфраструктура в разных регионах страны сталкивается с серьезной нагрузкой, а власти вынуждены искать новые территории для погребений. В мае Зеленский подписал указ о создании новых кладбищ в регионах Украины — старые места захоронений уже во многих городах фактически исчерпали свои возможности."


Територия с дронове нито се превзема, нито се задържа.

   Оригинала е ... сръбски ...
Надай се куре на пияна жЕна  ;D

 12 
 -: Днес в 01:02 
Започната от go_fire - Последна публикация от remotexx
Мдам, скатавки има и от двете страни... а иначе всичко върви по план

https://t.me/nevzorovtv/35130
сейчас, под видом «летнего отдыха», чиновники, депутаты, артисты в срочном порядке вывозят семьи и готовятся к эвакуации.

https://pbs.twimg.com/media/HLwdqMcXIAAvKxm?format=jpg&name=small
А може само да е отскочил да зареди няколко туби с бензин, а - че в ЛА е по евтин  [_]3

Нерде Варна нерде Л.А.
П.П. Поправете ме ако греша, но ако се не лъжа дедо Филип не е от Филибето а е родом от Варна


--
А Кремъл щял да провери...да бе да, А един мармот... Кремъл само ги осчетоводява

илюзията за сила

 13 
 -: Jun 27, 2026, 15:27 
Започната от go_fire - Последна публикация от Acho
Скатават ли се украинските играчи:

https://fakti.bg/world/1063877-avstria-odobrava-reshenieto-na-es-palno-izkluchvane-na-ukraincite-podlejashti-na-voenna-slujba-ot-prodaljavaneto-na-vremennata-zakrila

 14 
 -: Jun 27, 2026, 15:18 
Започната от remotexx - Последна публикация от Acho
И пак малкия хванаха и обвиниха, големите клечччки дето взеха хубавара пара няма да ги хванат:

https://www.vesti.bg/bulgaria/pyrvo-obvinenie-sled-akciiata-na-gdbop-v-kmetstvo-primorski-vyv-varna-6263404

 15 
 -: Jun 27, 2026, 12:44 
Започната от remotexx - Последна публикация от Nik123
Кое от всичко това не мога?
Да си запазя къщата или да изпепеля комплекса?

   Ти и 2-те ги можеш, но ще те гепят, и ако е 2-я случай - в панделата.
Както вече казах - нямаш солиден гръб.
Какво общо има изпепеляването на тези къщички с това, дали ще ме хванат.
Едното е да сложиш нещата, където им е мястото, другото са последствия за теб самия.
Но, ако си решил да го направиш, как второто ще ти попречи?
Никак.

   Общото е,че и в 2-та случая попадаш под ударите на НК.

Трябва да си голям тарикат,за да успееш да избягаш.
Или тарикат, или брутален.
Докато са там всички, палиш им полицейския участък или пък кметството, където пребивават корумпетата.
После и там отиват, а ти ги чакаш с нещо.
След това цялата полиция тръгва след теб, ти вече си при МС.

Ескалация ли му казват?

Още след запалването на полицейския участък в някое малко градче ще си много бърже прихванат от едни вежливи нинджи. Баш тях ще дочакаш. Бруталните у нас обикновено дори не ги и арестуват, а ги унищожават.

А иначе, нали сме в извънтемие, да вкарам малко позитивни неща. Няколко дена изкарах на село, тишина, денем се чуват гугутки, синигери и врабчета, нощем чухали и кукумявки, пържолки на скара, руска салата, домашна ракия и узо, таратор, риба, лягаш късно и ставаш рано свеж.

П.П. Реших проблема и с борсука, за който бях писал пост по-назад в тая тема. Отрязани дъна от пластмасови шишета, с натъпкани парцали вътре, напоени с батака от домашен оцет, и разположени по маршрута му на движение и в изкопаните дупки, го изгониха. Вече втора седмица из двора няма нито нови дупки, нито пък съм го засичал повече на камерите.

П.П.П. На камерите го засякох 2-3 дни, след като писах преди 20 дена някъде пост за тоя борсук. Но откакто наместих парцалите с оцета в дъна от пластмасови шишета, нито съм го засичал на камерите, нито има копано в двора. Ще излязат прави руснаците, че е гнуслива животинка и много мрази киселинните субстанции.

 16 
 -: Jun 27, 2026, 12:16 
Започната от go_fire - Последна публикация от Nik123
..

Скоро ще гледаме отново филмът: Последнее лето русских в крыму!
..

"Надай се, жено, на пиян уй..", та и украинската перемога така. Зеля кафе щеше да пие в Крим преди има-няма 2-3 години. Както вървят нещата, кафето ще е в Киев и бая горчиво, като отрова за мишки- захарта ще отиде в Славянск и Краматорск  [_]3 Сигурно още от 2014 им е горчиво на нацитата за Крим- последната им година там. Пехота нямат, въпреки бусификацията в Украйна. За сметка на това имат нови гробища-
https://t.me/s/spletnicca/23480

"Одним из наиболее заметных признаков масштаба происходящего стала ситуация с местами захоронений. Кладбищенская инфраструктура в разных регионах страны сталкивается с серьезной нагрузкой, а власти вынуждены искать новые территории для погребений. В мае Зеленский подписал указ о создании новых кладбищ в регионах Украины — старые места захоронений уже во многих городах фактически исчерпали свои возможности."


Територия с дронове нито се превзема, нито се задържа.

 17 
 -: Jun 27, 2026, 11:41 
Започната от go_fire - Последна публикация от Acho
И украинците ще готвят спец-операция на рашънита:

https://www.vesti.bg/sviat/zelenski-odobri-mashtabna-40-dnevna-specoperaciia-sreshtu-rusiia-6263340

 18 
 -: Jun 27, 2026, 11:37 
Започната от spec1a - Последна публикация от Acho
Ама кой е най-големия патриот ? То си е ясно кой, никой друг не може да е:

https://www.vesti.bg/sviat/trymp-vzrivi-mrezhata-pokaza-patriotichen-pasport-sys-svoia-portret-6263433

 19 
 -: Jun 27, 2026, 11:34 
Започната от remotexx - Последна публикация от Acho
Хайде и Симончето в Сливенския:

https://www.vesti.bg/bulgaria/zadyrzhaha-bivshata-policajka-simona-radeva-konvoirat-ia-v-slivenskiia-zatvor-6263424

 20 
 -: Jun 27, 2026, 09:34 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Робството е новата политическа система на Запада, която пуска корени следващата седмица.

https://www.youtube.com/watch?v=MU5dShhpf1k

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10