Не мога да ги разбера някои хора.
Сящаш не порастват или не научават нищо, докато се изнизва живота им.
Кога, като са ти предложили нещо прекалено хубаво, то се е оказало наистина толкова хубаво?
Тези вярно са се вързали, че парче силиции, на което му плащаш само тока от тук насетне, ще им свърши всичката работа.
Ей така, за без пари.
|
11
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 26, 2026, 20:29
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от 4096bits | ||
|
12
-: Jun 26, 2026, 20:27
|
||
| Започната от zeridon - Последна публикация от 4096bits | ||
|
Ама защо да пробивам форума, като си го ползвам?!
Не бих причинил това на Гогата или на който го държи вече толкова време. Поне дотолкова уважавам хората, които познавам задочно. Е, втория не. Но иначе да, това беше идеята. Да се автоматизира човешко действие. Старо, та старо… |
||
|
13
-: Jun 26, 2026, 19:29
|
||
| Започната от zeridon - Последна публикация от remotexx | ||
Изобщо не разбрах, за какво говоришА!? Навярно имаше предвид да си работи Питоня на твойта си машина (там под уеб драйвър и сие) а аз (под)разбрах за работа на същата машина на която си върви и форумо... та за (да стигнеш до)там първо си требе да набараш съществуваща дупка или да разпробиеш нова ..е те там Митоса е цар (или Фабулата ако препочиташ латински и пр. мъртви езици) |
||
|
14
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 26, 2026, 15:04
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от spec1a | ||
|
Ford върна на работа инженери, които уволни заради AI, за да поправят бъркотията, която той създаде
https://www.kaldata.com/%d0%b0%d0%b2%d1%82%d0%be%d0%bc%d0%be%d0%b1%d0%b8%d0%bb%d0%b8/ford-%d0%b2%d1%8a%d1%80%d0%bd%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%b0-%d0%b8%d0%bd%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d1%80%d0%b8-%d0%ba%d0%be%d0%b8%d1%82%d0%be-%d1%83%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%bd-684167.html Хенри Форд се върти като пумпал в гроба си ... |
||
|
15
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 26, 2026, 15:02
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от spec1a | ||
|
Там е работата,че може въобще да не е безобидна.
|
||
|
16
-: Jun 26, 2026, 14:59
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от spec1a | ||
|
Това вече е сериозен проблем.
Открити са критични уязвимости в популярната SSH библиотека libssh2 https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8/%d0%be%d1%82%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b8-%d1%81%d0%b0-%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b8-%d1%83%d1%8f%d0%b7%d0%b2%d0%b8%d0%bc%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8-%d0%b2-%d0%bf%d0%be%d0%bf%d1%83-683861.html |
||
|
17
-: Jun 26, 2026, 10:31
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от 4096bits | ||
|
18
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 26, 2026, 09:17
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от Acho | ||
|
Е, то някаква си безобидна ваксинка. Колко му е да се пробва ?
|
||
|
19
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 26, 2026, 08:11
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от 4096bits | ||
Туй пък дано да е полезно, и да помага на орицата:Как да повярвам, че нещото е създало ваксина и на следващия ден са я тествали вече на хора. Кой се прави на морско свинче просто така? И това изобщо позволено ли е на запад от законите или отново в някоя лаборатория в третия свят? Върху хора, които не знаят, на какво се подлагат. |
||
|
20
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 26, 2026, 07:20
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от Acho | ||
