|
|
Откровено за Виндовс
« 1 2 ... 5 6 »
|
clovenhoof
|
77
|
17777
|
Nov 02, 2010, 12:10
от Mitaka
|
|
|
|
Има ли смисъл да се учи Scheme???
« 1 2 »
|
b2l
|
16
|
4586
|
Oct 30, 2010, 19:37
от vyrgozunqk
|
|
|
|
За Chakra
|
cybercop
|
7
|
5363
|
Oct 26, 2010, 08:54
от ROKO__
|
|
|
|
Малко помощ в избирането на линукс :)
|
doomy_unix
|
5
|
2437
|
Oct 20, 2010, 02:08
от arda_kj
|
|
|
|
ИЗЛЕЗЕ УБУНТУ 10.10
« 1 2 »
|
c111100101
|
25
|
4847
|
Oct 19, 2010, 19:55
от sisosiso
|
|
|
|
Мисията невъзможна или статично IP от Видин до Русе
« 1 2 3 »
|
b2l
|
41
|
12547
|
Oct 15, 2010, 21:21
от b2l
|
|
|
|
AppleTV2
|
n00b
|
0
|
1634
|
Oct 12, 2010, 00:46
от n00b
|
|
|
|
Web Design ,Програмиране или поддръжка на servers
|
themtrx
|
4
|
6490
|
Sep 30, 2010, 15:53
от chen_dzen
|
|
|
|
SSD
|
clovenhoof
|
2
|
1698
|
Sep 29, 2010, 11:37
от chen_dzen
|
|
|
|
Защо Линукс не струва
« 1 2 3 4 5 »
|
tonitochev
|
73
|
16100
|
Sep 21, 2010, 16:30
от ЗибелтБг
|
|
|
|
препоръчайте ircd с линукс гурута
|
mrowcp
|
4
|
7084
|
Sep 13, 2010, 16:11
от ROKO__
|
|
|
|
Програма за отдалечено наблюдение на WI-FI връзка
|
Naka
|
3
|
4341
|
Sep 09, 2010, 14:44
от Naka
|
|
|
|
Linux Mint
|
cybercop
|
7
|
14713
|
Sep 08, 2010, 18:56
от cybercop
|
|
|
|
Удостоверение за право на интелектуална собственост
|
Ipolit
|
1
|
2815
|
Sep 02, 2010, 13:56
от vstoykov
|
|
|
|
Съвет за лаптоп с линукс.
« 1 2 ... 6 7 »
|
chaushev
|
90
|
29630
|
Aug 30, 2010, 14:13
от morbid_viper
|
|
|
|
Виждате ли смисъл в прекомпилирането на ядро
« 1 2 3 4 »
|
Acho
|
57
|
19261
|
Aug 28, 2010, 14:23
от Naka
|
|
|
|
Соларис - коментари, проблеми, споделяне на опит
« 1 2 »
|
b2l
|
26
|
6502
|
Aug 26, 2010, 11:35
от romeo_ninov
|
|
|
|
Toshiba - Tecra M2 или Dell Latitude D610
|
completer
|
8
|
11303
|
Aug 25, 2010, 09:24
от completer
|
|
|
|
Нарушаване на GPL
|
Mitaka
|
10
|
4643
|
Aug 24, 2010, 21:16
от dvasilev
|
|
|
|
MySQL,SSH,FTP ... etc. distro
|
themtrx
|
7
|
7752
|
Aug 22, 2010, 15:32
от themtrx
|
|