Linux-BG
Начало
Помощ
Търси
Календар
Вход
Регистрирай
Добре дошъл/дошла,
Гост
. Моля,
въведи своето потребителско име
или
се регистрирай
.
Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Linux за българи: Форуми
>
Хумор, сатира и забава
>
Живота, вселената и някакви други глупости
>
Още извънтемие
Страници:
1
...
387
388
[
389
]
Надолу
« назад
напред »
Изпечатай
Автор
Тема: Още извънтемие (Прочетена 529794 пъти)
Acho
Напреднали
Публикации: 9334
Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
Window Manager: console only
Re: Още извънтемие
«
Отговор #5820 -:
Днес
в 08:53 »
Заповедите те си излизат, ама кога ли реално ще ги съборите:
https://novini.bg/article/2026062305270731956
Активен
Без подпис - най-хубу. Че тука разни цървули мрънкат като дървени философи.
Acho
Напреднали
Публикации: 9334
Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
Window Manager: console only
Re: Още извънтемие
«
Отговор #5821 -:
Днес
в 09:05 »
Хикс игрек зет, 'се там. Като ще се сгъбва едно нещо - задължително ще каталяса:
https://www.vesti.bg/sviat/socialnata-mrezha-x-pretyrpia-sriv-6262979
Активен
Без подпис - най-хубу. Че тука разни цървули мрънкат като дървени философи.
Страници:
1
...
387
388
[
389
]
Нагоре
Изпечатай
« назад
напред »