Кое от всичко това не мога?
Да си запазя къщата или да изпепеля комплекса?
Ти и 2-те ги можеш, но ще те гепят, и ако е 2-я случай - в панделата.
Както вече казах - нямаш солиден гръб.
Какво общо има изпепеляването на тези къщички с това, дали ще ме хванат.
Едното е да сложиш нещата, където им е мястото, другото са последствия за теб самия.
Но, ако си решил да го направиш, как второто ще ти попречи?
Никак.