« Отговор #5815 -: Днес в 14:02 »
Ако не ги съборят, това означава ли, че ще мога да си вдигна къща, където ми скимне, а после, ако искаш да я съборят, да ги съдя за дискриминация?
Ако не искат да ми обърнат внимание (понеже ние нямаме в законодателството нещото, наречено прецедент), да ги съдя след това и в Страсбург…
Ако и след това все пак решат да ми бутнат къщата, да мина с приятелчета една нощ и да изпепеля целия комплекс.
Щото, ако за едни може, би трябвало да може и за всеки.