Автор Тема: Убунту не разархивира ISO  (Прочетена 3923 пъти)

tolostoi

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1337
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: Unity
  • левел: авераж :)
    • Профил
Re: Убунту не разархивира ISO
« Отговор #15 -: Jun 30, 2013, 14:03 »
Страшна тема, питащия пита, ама ... май много, много отговор не иска  ;D
Аз само да спомена на всички, че от 0 кб файл, инсталационен виндовс няма да види  :D Търси си там проблема.
И ако решиш да ползваш пак Юнити, не слагай убунту туйк и компиз конфиг сетингс мениджър, ако бяха толкова добри и без проблемни ... щяха да ти дойдат с инсталацията.
Активен


... в Столичен инспекторат една година след миграцията, продължават да работят под Linux. Което, май прави "експеримента" успешен
by entusiast

stan4opojara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 143
    • Профил
Re: Убунту не разархивира ISO
« Отговор #16 -: Jul 11, 2013, 11:49 »
Тези дни нямах време за компа. Така... От този същия файл 0кб, на лаптопа става чудесна стартираща флашка, от която два лаптопа си работят. Проблема явно не е в файла а в ... За компиз и туик, все пак нали са направени за тази система, то и много други приложения не са заедно с инсталацията, но все пак заради това има софтуерен център. А компиз като е кофти, дайте заместител, или без познатите екстрички, то тогава става доста скучно ( като някои стар win ).
Активен

cikil

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Убунту не разархивира ISO
« Отговор #17 -: Aug 02, 2013, 19:03 »
Здравейте!Относно версиите на убунту до 12.04 няма проблеми с исо ,но горните версии него отварят.Щом идеята ти е да си направиш боотфлаш,инсталирай си мултисистем и си правиш колкото искаш ос-ми в флашката.Програмата се инсталва до версия 12.04 по горните не искат да я инсталват.И аз имах ядове докато пробвах всичките горни ,тогава открих проблемът с флашката е решен до 12.04 за по новите така и не намерих решение.
Активен