- Linux за българи: Форуми >
- Linux секция за начинаещи >
- Настройка на програми >
- XMMS , Noatun not playing!?
Автор
Тема: XMMS , Noatun not playing!? (Прочетена 6358 пъти)
| Подобни теми | ||||||
| Заглавие | Започната от | Отговора | Прегледи | Последна публикация | ||
|
|
RH8.xmms.....
Настройка на програми |
rat | 2 | 12338 |
от |
|
|
XMMS+mp3
Настройка на програми |
spg83 | 5 | 12907 |
от |
|
|
XMMS
Настройка на програми |
kennedy | 3 | 11509 |
от mrvoland |
|
|
xmms и тагове на кирилица
Настройка на програми |
Nuclear_man | 3 | 9730 |
от Nuclear_man |
|
|
Playing midi
Настройка на програми |
ivanatora | 2 | 7818 |
от ivanatora |