Автор Тема: Motorola Modem  (Прочетена 8924 пъти)

HipHop

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 15
    • Профил
Motorola Modem
« -: Apr 20, 2002, 18:10 »
Instalirah drivers za modem-a. linknah /dev/modem kym /dev/s56 i sled kato opitam da nabera modema ne se inicializira. Nqkoj moje li da mi kaje zashto. Tyrsih po nastrojkite na ppp dialer-ite na GNOME i KDE, za da mahna "waiting for dial tone" ama ne namerih nikyde. Ako nqkoj moje da helpne molq da go napravi.
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Problem Motorola SM56 PCI Modem
Настройка на хардуер
valyo_bg 0 9559 Последна публикация Jul 03, 2002, 21:49
от valyo_bg
Motorola SB4200
Настройка на програми
gamehack 0 6776 Последна публикация Apr 21, 2003, 19:01
от gamehack
Motorola SB4200
Настройка на програми
gamehack 0 6423 Последна публикация Apr 21, 2003, 19:01
от gamehack
HELP за вас:MOTOROLA кабелни модеми
Настройка на хардуер
martinkfreeman 2 5383 Последна публикация Feb 13, 2005, 19:02
от dafo
проблем с Motorola модем за СуСе 9.3
Настройка на хардуер
elektrik 4 6029 Последна публикация May 31, 2005, 15:03
от