Анкета

Въпрос: С какво слушате музика в Гнома?

  • Банши
    - 0 (0%)
    Ритъмбокс
    - 1 (8.3%)
    Амарок
    - 2 (16.7%)
    XMMS (XMMS2, Audacius)
    - 7 (58.3%)
    Totem
    - 1 (8.3%)
    Winamp
    - 0 (0%)
    other (к'во бий?)
    - 1 (8.3%)

Общ брой гласове: 12

Автор Тема: Най-добрия свирковец за Гном  (Прочетена 1317 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Припадна ми Един Dell Optiplex SX 260. Великолепна машинка, влюбен съм почти, колкото в любовницата дето нямам.

И какво мога да му набия на диска, освен да бъде окупиран целия от един стабилен Дебилиан. Да де ама сърце юнашко не трае и почти моментално се отзова с 800 МБ добавки към багабонтина Сид. Да де пак, ама това чудо е с Гном. Както знаем, всичко дето не е Лени върви с КДЕ 4.3, което е най-ужасното нещо раждано на тоя свят след очаквания Гном 3, затова Гном 2.28 е решението.

За да не слушам гадната, затъпяваща приматите "Перла", си преточих дискографиоята на наркоманчето Криско. Избрах целия списък и свито сърце казах на Гнома да го отвори. Същисан видях, че отвори всичко с Тотем. И о чудо! Музика тръгна. Нямаше разни изграждания на бази, бясно чегъртане  на диска и овисване, сякаш съм го накарал да изтреля совалка. Да не повярваш имах даже списък за просвирване. За първи път от Гном 1 насам и неувяхващия Екс Мултимедийна Система се почуствах щаслив, а компа правеше това, което съм му казал, а не това, което HIG си мисли, че е добро за мен.

Черпя всички с тъмна бира! Ура в Гном има свирилка и тя се нарича Тотема на индианеца, нещо което винаги съм отбягвал като попарен в неведение за прекрасната му натура.

Хип-хип ура!
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear