- Linux за българи: Форуми >
- Предложения и въпроси относно Linux-BG >
- Предложения за подобрения на сайта >
- за админите и screenshot-овете
Автор
Тема: за админите и screenshot-овете (Прочетена 8125 пъти)
| Подобни теми | ||||||
| Заглавие | Започната от | Отговора | Прегледи | Последна публикация | ||
|
|
ScreenShot, Print Screen?
Настройка на програми |
Soulstealer | 8 | 11025 |
от Soulstealer |
|
|
Screenshot
Настройка на програми |
Moussou | 3 | 8666 |
от |
|
|
Screenshot-а на видео
Настройка на програми |
int13 | 5 | 8949 |
от phantomlord |