- Linux за българи: Форуми >
- Linux секция за начинаещи >
- Настройка на програми >
- archlinux не искам да seed (Бях пуснал преди подобна тема, но сега е различно)
Автор
Тема: archlinux не искам да seed (Бях пуснал преди подобна тема, но сега е различно) (Прочетена 3499 пъти)
| Подобни теми | ||||||
| Заглавие | Започната от | Отговора | Прегледи | Последна публикация | ||
|
|
Ktorrent трудeн seed
Настройка на програми |
KPETEH | 15 | 6013 |
от Ekspert |
|
|
Archlinux, gtk, системата замръзва (блокира)
Хардуерни и софтуерни проблеми |
Gruntz | 5 | 8084 |
от bulg |
|
|
Огледалото на ArchLinux за България не е актуално
Настройка на програми |
Kras | 6 | 5835 |
от Kras |
|
|
archlinux и настройки на интернета
Настройка на хардуер |
jark | 4 | 4870 |
от jark |
|
|
На archlinux x64 да инсталираме 3D дравейри ати.
Настройка на програми |
bazu | 62 | 14571 |
от lunarvalleys |