- Linux за българи: Форуми >
- Linux секция за начинаещи >
- Настройка на програми >
- Проблем след инсталация на Openbox в Arch
Автор
Тема: Проблем след инсталация на Openbox в Arch (Прочетена 2483 пъти)
| Подобни теми | ||||||
| Заглавие | Започната от | Отговора | Прегледи | Последна публикация | ||
|
|
Отваряне на дигитални снимки при Arch.
Настройка на програми |
bazu | 15 | 7441 |
от bazu |
|
|
Gnome-power-manager и Openbox
Настройка на програми |
radoshow | 4 | 7812 |
от radoshow |
|
|
За почитателите на OpenBOX
Десктопи |
AMD | 16 | 11615 |
от AMD |
|
|
Openbox
Настройка на програми |
liubo1 | 12 | 5872 |
от liubo1 |
|
|
Теми за Openbox.
Настройка на програми |
cybercop | 12 | 6262 |
от go_fire |